Strona główna > Blog > Jak mogę zmniejszyć koszt przeprowadzki?

Jak mogę zmniejszyć koszt przeprowadzki?

Wynajęcie firmy przeprowadzkowej, to krok, na który decyduje się bardzo wiele osób, chcących się przeprowadzić szybko i skutecznie. Jest to logiczne – pracownicy firmy wykonują tą pracę szybciej i lepiej. Posiadając narzędzia i materiały niezbędne do przeprowadzki oraz odpowiednią wiedzę, radzą sobie z pracą o wiele szybciej. Można powiedzieć, że wybór firmy przeprowadzkowej to nie tylko moda, ale i konieczność naszych czasów – każdy doskonale wie, że przeprowadzka zajmuje sporo czasu i wysiłku. Przeprowadzka z firmą przeprowadzkowa, to rozwiązanie w tym momencie lepsze – klient angażuje się w przeprowadzkę minimalnie lub wcale.

Nasza firma wykonuje zlecenia według określonego wcześniej cennikaKoszty przeprowadzki są różne – koszt godzinowy, koszt znoszenia i wnoszenia po schodach cięższych elementów, koszty przejazdu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzka jest wydatkiem zauważalnym dla budżetu domowego i w pełni popieramy starania klientów, którzy chcą te koszty zmniejszyć.

Co klient może zrobić by zmniejszyć koszt przeprowadzki?

Możemy zasugerować jedno – im mniej pracy wykonanych przez firmę, tym mniejsze koszty przeprowadzki. Klient może zdecydować się na to, by wiele prac wykonać samodzielnie. Przykłady takich prac to:

  • pakowanie dobytku w kartony przeprowadzkowe,
  • zabezpieczanie mebli do transportu,
  • demontaż urządzeń,
  • pomoc w noszeniu lub samodzielne noszenie po schodach,
  • rozkręcanie mebli.

Zachęcamy do analizy jakie prace można wykonać samodzielnie. Wbrew pozorom z reguły udaje się wykonać bardzo dużo, dlatego i koszty przeprowadzki mogą być odpowiednio mniejsze.

Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów. Podpowiemy co zrobić, by koszt przeprowadzki był jak najmniejszy, choć musimy poinformować, że będzie to związane z koniecznością wykonana przez klienta określonych prac.

Poradnik przeprowadzkowy
Pozyskiwanie klientów w branży przeprowadzkowej w Łodzi

Niestety Łódź nie należy do najbogatszych miast w Polsce. Stąd ogromny problem firm przeprowadzkowych z tego regionu – niezwykle trudno jest pozyskać klientów. Wiele osób po prostu nie korzysta z usług przeprowadzkowych. Gdy planują zmienić miejsce zamieszkania zazwyczaj pakują się sami, a do transportu mebli wynajmują niewielką ciężarówkę z wypożyczalni lub proszą o pomoc kilku znajomych, jeśli akurat nie posiadają dużych…