Strona główna > Blog > Jak mogę zmniejszyć koszt przeprowadzki?

Jak mogę zmniejszyć koszt przeprowadzki?

Wynajęcie firmy przeprowadzkowej, to krok, na który decyduje się bardzo wiele osób, chcących się przeprowadzić szybko i skutecznie. Jest to logiczne – pracownicy firmy wykonują tą pracę szybciej i lepiej. Posiadając narzędzia i materiały niezbędne do przeprowadzki oraz odpowiednią wiedzę, radzą sobie z pracą o wiele szybciej. Można powiedzieć, że wybór firmy przeprowadzkowej to nie tylko moda, ale i konieczność naszych czasów – każdy doskonale wie, że przeprowadzka zajmuje sporo czasu i wysiłku. Przeprowadzka z firmą przeprowadzkowa, to rozwiązanie w tym momencie lepsze – klient angażuje się w przeprowadzkę minimalnie lub wcale.

Nasza firma wykonuje zlecenia według określonego wcześniej cennikaKoszty przeprowadzki są różne – koszt godzinowy, koszt znoszenia i wnoszenia po schodach cięższych elementów, koszty przejazdu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzka jest wydatkiem zauważalnym dla budżetu domowego i w pełni popieramy starania klientów, którzy chcą te koszty zmniejszyć.

Co klient może zrobić by zmniejszyć koszt przeprowadzki?

Możemy zasugerować jedno – im mniej pracy wykonanych przez firmę, tym mniejsze koszty przeprowadzki. Klient może zdecydować się na to, by wiele prac wykonać samodzielnie. Przykłady takich prac to:

  • pakowanie dobytku w kartony przeprowadzkowe,
  • zabezpieczanie mebli do transportu,
  • demontaż urządzeń,
  • pomoc w noszeniu lub samodzielne noszenie po schodach,
  • rozkręcanie mebli.

Zachęcamy do analizy jakie prace można wykonać samodzielnie. Wbrew pozorom z reguły udaje się wykonać bardzo dużo, dlatego i koszty przeprowadzki mogą być odpowiednio mniejsze.

Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów. Podpowiemy co zrobić, by koszt przeprowadzki był jak najmniejszy, choć musimy poinformować, że będzie to związane z koniecznością wykonana przez klienta określonych prac.

Poradnik przeprowadzkowy
Przeprowadzka do większego mieszkania. O czym należy pamiętać?

Przeprowadzka do większego mieszkania, to krok, na który decyduje się niejeden z nas. Nie można się temu dziwić – każdy chce polepszyć warunki swojego życia, duże, nowoczesne mieszkanie jest z pewnością takim krokiem, jednak przeprowadzając się w takie miejsce, nie można jednak zapominać o jednym – taka przeprowadzka to poważne zmiany – trzeba się do nich przygotować.…