Przeprowadzki mieszkań - cennik - FORTIS

Przeprowadzki mieszkań

Szybka kalkulacja

Dalej

Przeprowadzka to zawsze bardzo duże wydarzenie, które wiąże się nie tylko z wieloma problemami logistycznymi, ale też ze sporym stresem. Dlatego też nasza firma świadczy profesjonalne usługi, które mogą pomóc w tym trudnym procesie i sprawić, że stanie się on znacznie prostszy oraz mniej nerwowy. Jeśli potrzebujesz zapakować wyposażenie swojego mieszkania i przewieźć je w inne miejsce - nawet jeżeli są to masywne, ciężkie meble - możesz liczyć na nasze wsparcie.

Przeprowadzki mieszkań - jak zrobić to skutecznie?

Przygotowując się do przeprowadzki, przede wszystkim warto mieć jakiś plan działania. Można w szybki sposób sporządzić listę czynności, które koniecznie muszą zostać wykonane przed zmianą miejsca zamieszkania. Osobno zaś warto zapisać sobie rzeczy, które z pewnością chcemy zabrać ze sobą, w związku z czym konieczne będzie ich bezpieczne zapakowanie oraz przewiezienie.

Kolejną, równie ważną kwestią, jest oczywiście posortowanie wszystkich posiadanych przedmiotów. Te, które już się nam nie przydadzą, ale nadal są w dobrym stanie, mogą zostać przekazane na cele charytatywne, sprzedane lub po prostu oddane bliskim. Te, które są w jakiś sposób uszkodzone i nie nadają się do użytku, należy wyrzucić. Skuteczne sortowanie pozwoli nam na prawidłową ocenę tego, ile wyposażenia faktycznie posiadamy. To z kolei znacząco usprawni dalsze etapy przeprowadzki, a jednocześnie pozwoli również nam sprawnie wykonywać swoją pracę.

W jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo przy transporcie?

Zazwyczaj najbardziej problematyczne jest zapakowanie mebli. Ich waga, a często też niestandardowe rozmiary znacząco utrudniają ich zabezpieczenie w taki sposób, żeby nie zostały one uszkodzone ani podczas wynoszenia ich z mieszkania, ani podczas transportu.

Dlatego też wykorzystujemy materiały najwyższej jakości oraz zachowujemy wszelkie środki ostrożności, tak by świadczone przez nas usługi odbywały się zgodnie z wszystkimi zasadami bezpieczeństwa. Do zabezpieczania mebli używamy folii stretch i specjalnych mat, co gwarantuje, że dotrą na miejsce bez nawet najmniejszego uszczerbku. By wynieść meble z mieszkania, stosujemy pasy transportowe, dzięki czemu nawet bardzo ciężkie elementy wyposażenia czy też takie, które posiadają delikatne wstawki chociażby ze szkła, mogą zostać swobodnie przeniesione do pojazdu.

Do samego transportu wykorzystujemy zaś samochody z tzw. zabudowami kontenerowymi, które są specjalnie przystosowane właśnie do przewozu mebli. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie oraz są odpowiednio przeszkoleni, w związku z czym można liczyć na ich profesjonalną pomoc.

Wnoszenie mebli do nowego mieszkania

Nowo wynajęty lokal znajduje się na wysokim piętrze, przez co martwisz się o to, w jaki sposób meble zostaną do niego wniesione? Bez obaw - posiadamy specjalne windy meblowe, co pozwala na wciąganie nawet dużych przedmiotów po elewacji budynku. To najbezpieczniejsza i zarazem najbardziej efektywna metoda na wstawienie całego umeblowania do mieszkania. Za jej sprawą jeszcze tego samego dnia będziesz mógł rozpocząć urządzanie swoich nowych czterech kątów.

Przeprowadzka mieszkania - dodatkowe usługi

Oprócz tradycyjnego zabezpieczenia mebli i dostarczenia ich we wskazane miejsce oferujemy także inne usługi, które mogą być niezwykle pomocne w trakcie przeprowadzki. Staramy się służyć fachową radą oraz wskazówkami, które pozwalają naszym klientom na zorganizowanie wszystkich działań jak najszybciej i przy możliwie najmniejszym nakładzie czasu czy energii.

Jeśli przygotowujesz się do przeprowadzki, nie zapominaj o naszych usługach z rodzaju „door to door”:

Wszystkie wymienione powyżej czynności wykonujemy z troską o bezpieczeństwo i komfort klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, żeby byli Państwo zadowoleni z naszych usług - nie na darmo jesteśmy zresztą najbardziej docenianą firmą przeprowadzkową na terenie Łodzi.

Przeprowadzka - cennik oraz termin realizacji

Wszystkich klientów chcących się do nas zgłosić o pomoc przy przeprowadzce prosimy o skontaktowanie się z nami z odpowiednim wyprzedzeniem. Moment, w którym możemy przystąpić do pracy, powinien zostać ustalony na 7 dni przed. W ten sposób zyskujemy czas niezbędny na przygotowanie się do zadania i ewentualne omówienie najważniejszych szczegółów.

Cena naszych usług jest uzależniona od liczby przedmiotów, jaką chcą Państwo spakować, znieść i przetransportować. Dlatego też koszt jest ustalany w pełni indywidualnie na podstawie oceny przedstawiciela handlowego lub też wypełnionej ankiety.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY