Transport antyków - cennik - FORTIS

Transport antyków

Bezpieczny i profesjonalny transport Twoich najcenniejszych i najważniejszych rzeczy. Chcesz przewieść bezcenne pamiątki, antyki, obrazy lub inne drogocenne przedmioty? Zleć to profesjonalistom i zyskaj poczucie bezpieczeństwa.

Szybka kalkulacja

Dalej

Najlepsza ochrona Twoich bezcennych przedmiotów!

Zaawansowane środki ostrożności, specjalistyczne pakowanie, ponadstandardowe zabezpieczenia oraz wiedza i doświadczenie naszych specjalistów, to gwarancja bezpiecznego transportu Twoich najbardziej wartościowych rzeczy.

Specjalistyczne pakowanie

Podwyższone standardy bezpieczeństwa

Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje rzeczy jak najlepiej. Do pakowania i przenoszenia antyków lub innych wartościowych rzeczy, używamy materiałów i środków o najwyższej klasie jakościowej. Wykorzystujemy m.in. specjalistyczne, niestandardowe skrzynie do każdego rodzaju przedmiotu, czy specjalne, wielowarstwowe materiały zabezpieczające przed uszkodzeniami wynikającymi z obijania czy wstrząsów podczas transportu. Nieustannie szkolimy naszych ludzi, by móc dawać Ci gwarancję, że dowieziemy Twoje cenne rzeczy na miejsce w idealnie nienaruszonym stanie.

Profesjonalna organizacja przewozu sztuki i antyków

Inwentaryzacja powierzonego mienia

Najlepszym rozwiązaniem stosowanym przy przewozie dzieł sztuki i antyków jest ich dokładna inwentaryzacja. Skrupulatne ofotografowanie każdego z przedmiotów i dokładne jego opisanie przed pakowaniem, to dodatkowy sposób na podniesienie bezpieczeństwa i jeszcze lepszą organizację całego procesu przenoszenia.

Idealne warunki o każdej porze roku

Kontrola klimatu i wilgotności

Antyki i dzieła sztuki bywają bardzo delikatne i wrażliwe na warunki atmosferyczne, w szczególności na zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturę, czy nieodpowiedni poziom wilgotności powietrza. Aby zapobiec negatywnemu wpływowi tych czynników, nasze samochody, które wykorzystujemy do przewozu tego typu przedmiotów, wyposażamy w systemy kontroli i regulacji temperatury i wilgoci. Wszystko po to, aby zapewnić idealne warunki transportowe Twoim wyjątkowym rzeczom.

Pakowanie na miarę Twoich potrzeb

Niestandardowe skrzynie drewniane

Skrzynie niestandardowe to takie, które wymiarami idealnie dopasowane są do rozmiarów Twoich przedmiotów. Dzięki temu dopasowaniu, minimalizujemy ryzyko obijania się przedmiotów znajdujących się wewnątrz skrzyni a sam ich transport jest o wiele bardziej stabilny.

Czyste i bezpieczne przechowywanie antyków i obrazów

Przechowalnia antyków i dzieł sztuki

Oferujemy również Państwu przechowanie wartościowych przedmiotów w naszym magazynie. Dbamy o bezpieczeństwo i odpowiednie warunki dlatego miejsca w których przechowujemy antyki i inne cenne rzeczy są całodobowo chronione i klimatyzowane. Szczególną uwagę kładziemy na czystość, aby zminimalizować ryzyko odkładania się kurzu.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY