Przeprowadzki do Włoch z Polski - cennik - FORTIS

Przeprowadzki do Włoch z Polski

Szybka kalkulacja

Dalej

Przeprowadzki do Włoch

Jako firma przeprowadzkowa Fortis zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Za naszym pośrednictwem możesz liczyć na:

Gwarantujemy, że nasi wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, żeby poszczególne etapy przeprowadzki przebiegły szybko i sprawnie. Zadbamy o to, by wszystkie Twoje przedmioty dotarły do wskazanej lokalizacji na terenie Włoch w wyznaczonym terminie. Równocześnie zapewniamy, że pomożemy także w wypełnieniu dokumentacji wymaganej do transportu.

Nowoczesna flota

Dysponujemy profesjonalną i w pełni sprawną technicznie flotą pojazdów, które mogą pomieścić załadunek o wadze sięgającej do 3,5 tony. Dzięki regularnemu serwisowaniu oraz powierzeniu prowadzenia doświadczonym kierowcom możemy zapewnić, że transport nawet kosztownych rzeczy odbędzie się bez żadnych problemów.

Dodatkowo nasze samochody są wyposażone w najnowszą nawigację satelitarną. To umożliwia dotarcie do celu najbardziej komfortową trasą, co również znacząco wpływa na bezpieczeństwo oraz termin realizacji usługi.

Przeprowadzka do Włoch - warunki współpracy i cena

Żeby nasza współpraca mogła dojść do skutku, zachęcamy do kontaktu. W ten sposób nie tylko ustalimy termin rozpoczęcia przez nas pracy, ale także wszystkie szczegóły dotyczące wyprowadzki. Zrobimy wszystko, by dostosować się do Państwa wymogów.

Koszt naszych usług jest ustalany indywidualnie. Wiele zależy nie tylko od odległości, na jaką mają być transportowane rzeczy, ale także od ilości załadunku. Dlatego wyliczenia ostatecznej sumy dokonujemy po wykonaniu odpowiedniej oceny lub po dostarczeniu wypełnionej ankiety przez klienta

Włochy kuszą nie tylko zdecydowanie cieplejszym klimatem i urokliwymi miasteczkami, ale także dobrą kuchnią czy godnymi warunkami życia. Dlatego wielu Polaków decyduje się na emigrację do tego kraju, szczególnie jeśli mają zapewnioną tam pracę lub też planują założyć rodzinę. Niestety wyjazd za granicę z myślą o stałym pobycie wiąże się z licznymi obowiązkami. Podstawą jest tutaj prawidłowe zorganizowanie samej przeprowadzki, tak by rzeczywiście przebiegła ona szybko i sprawnie. W tym celu zdecydowanie warto skorzystać z usług naszej firmy.

Przeprowadzka do Włoch - konieczne formalności

Włochy to dla wielu osób kraj marzeń - słoneczny i klimatyczny, w związku z czym często się zdarza, że to właśnie tam trafiają emigranci. Jeśli jesteś Polakiem, który właśnie rozważa wyjazd do tego państwa i jest zdecydowany, by to tam rozpocząć nowe życie, musisz zatroszczyć się o kilka kwestii, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Zadbanie o obowiązkowe formalności odejmie Ci stresu i sprawi, że tak diametralna zmiana miejsca zamieszkania będzie o wiele łatwiejsza.

Przede wszystkim warto odpowiednio wcześniej zatroszczyć się o wynajęcie lub zakup jakiegoś lokum. Najlepiej rozejrzeć się na włoskim rynku nieruchomości w regionie, do którego planujemy się wybrać. Dopiero w chwili, kiedy zdecydujemy się na konkretne mieszkanie i podpiszemy umowę, możemy faktycznie rozpocząć przygotowania do właściwej przeprowadzki.

Dodatkowo obowiązkowo trzeba też zadbać o pracę. Może zajść sytuacja, w której niemożliwe będzie znalezienie zatrudnienia w zawodzie, jaki do tej pory wykonywałeś. Istnieje więc szansa, że będziesz musiał zmienić branżę i tym samym podnieść lub rozwinąć swoje kwalifikacje. Nie da się też ukryć, że posiadanie pracy ułatwi cały pobyt - w końcu cały proces się nie uda, jeśli nie będziemy posiadać stabilnego źródła dochodów, nawet jeśli udało nam się odłożyć sporo oszczędności.

Ponadto warto zapoznać się z językiem. O ile angielskim można się posługiwać niemal na całym świecie i większość osób jest w stanie go używać na poziomie co najmniej komunikatywnym, to jednak znajomość włoskiego może się okazać nieoceniona.

Potrzebne dokumenty przed wyprowadzką do Włoch

Żeby posiadane przez nas dokumenty miały moc prawną również na terenie Włoch, koniecznie należy zlecić ich przetłumaczenie na włoski - powinien to zrobić tłumacz przysięgły. Mowa tutaj m.in. o dowodzie osobistym, prawie jazdy, akcie urodzenia, zaświadczeniach o ukończeniu szkoły, aktach ślubu, aktach urodzenia dzieci itd.

Równie istotne jest zdobycie zaświadczenia o niekaralności, ponieważ może tego wymagać włoski pracodawca. Taki dokument można uzyskać w Krajowym Rejestrze Karnym poprzez złożenie stosownego wniosku. Samo pozwolenie na pracę nie jest wymagane, ponieważ w chwili zamieszkania we Włoszech automatycznie nabywamy takie prawo.

Należy również pamiętać o Europejskiej Karcie Ubezpieczenia Zdrowotnego, co uprawnia do korzystania z państwowej opieki lekarskiej. EKUZ można wyrobić np. w wybranym oddziale NFZ.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY