Przeprowadzki i usługi transportowe Łódź - cennik - FORTIS

Przeprowadzki i usługi transportowe
w Łodzi

Najlepsze usługi przeprowadzkowe w Łodzi i okolicach

Szybka kalkulacja

Dalej

Zajmiemy się całą Twoją przeprowadzką, od początku do końca!

Wybór naszej firmy do realizacji Twojej przeprowadzki z lub do Łodzi, to gwarancja bezpieczeństwa Twoich rzeczy oraz spokojna głowa, ponieważ nie musisz się martwić o nic. Wiemy jak przejechać przez Rondo Solidarności i trafić w każdy najmniejszy zakamarek Łodzi. Wiemy jak omijać łódzkie ubytki drogowe, tak by Twoje przedmioty były bezpieczne i w nienaruszonym stanie dotarły do Twojego nowego mieszkania. Pomimo częstych korków na terenie miasta, jesteśmy zawsze na czas o wskazanej godzinie, nawet w godzinach szczytu!

Dlaczego tak często łodzianie wybierają Fortis?

Klienci sprowadzający się do Łodzi, jak i Ci, którzy relokowali się na terenie miasta oceniają nas bardzo pozytywnie. Dlaczego? Bo nigdy nie zawiedliśmy ich zaufania, a do organizacji procesu przeprowadzania się podchodzimy wyjątkowo profesjonalnie. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, bo wiemy, że składają się one na całość ostatecznego sukcesu. Mamy wykwalifikowaną ekipę specjalistów od przeprowadzek, którzy przygotują rzetelną wycenę zupełnie za darmo, potem zaplanują cały proces, zapakują i zabezpieczą odpowiednio wszystkie Twoje rzeczy, wyniosą, przewiozą i wniosą bezpiecznie do nowego lokum, rozpakują i ustawią wszystko na swoim miejscu. Jeśli chcesz, podłączymy Ci od razu telewizję i sieć internetową. Chodzi nam o to, byś mógł się od razu czuć jak u siebie w domu!

Zobacz jakie dodatkowe korzyści Cię czekają:

✔ Stała cena, która nie zmieni się nigdy

Dodatkowe okoliczności nie istnieją. Potrafimy wszystko przewidzieć.

✔ Świetnie wyszkoleni kierowcy

Nasi specjaliści znają Łódź, jej ulice i zabytki lepiej niż taksówkarze.

✔ Bezpieczeństwo priorytetem

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich rzeczy jest dla nas najważniejsze. Nie musisz się obawiać o obicia kantów mebli czy stłuczenia i porysowania szklanych przedmiotów.

✔ Wysokiej jakości środki zabezpieczające

W Fortisie używamy tylko najlepszych materiałów zabezpieczających Twoje przedmioty. Mamy także niezawodne kartony, które nie rozerwą się w trakcie noszenia czy transportu.

✔ Przenosimy wszystko

Spokojnie zajmiemy się także przeprowadzaniem fortepianu czy stołu bilardowego. Wiemy jak to się robi!

✔ Darmowa wycena Twojej przeprowadzki

Wystarczy, że zadzwonisz i powiesz nam o swojej przeprowadzce związanej z Łodzią a my przygotujemy dla Ciebie wycenę. Zupełnie za darmo!

Flota naszych samochodów transportowych krąży po Łodzi!

Nasze samochody dojadą w każdy zakamarek Łodzi o wskazanym czasie. Pracujemy 24h/7 by móc zapewnić Ci komfortową przeprowadzkę w czasie najbardziej dla Ciebie odpowiednim. Oto osiedla i rejony Łodzi, do których bezpiecznie przeprowadzaliśmy już naszych klientów:

Bałuty

Bałuty-Centrum

Doły

Bałuty Zachodnie

Julianów

Łagiewniki

Radogoszcz

Teofilów

Górna

Chojny

Górniak

Kurak

Rokicie

Ruda

Wiskitno

Polesie

Karolew

Koziny

Zdrowie-Mania

Złotno

Śródmieście

Widzew

Andrzejów

Mileszki

Olechów

Stoki

Zarzew

Gotowy na przeprowadzkę do Łodzi?

Zadzwoń i poznaj cenę zupełnie za darmo!


Świadczymy także usługi magazynowania Twoich rzeczy w Łodzi!

Jeśli wyprowadzasz się na jakiś czas i chcesz przechować pojedyncze przedmioty lub cały swój dobytek w bezpiecznym miejscu, to świetnie trafiłeś! W naszych magazynach nic nie ginie, a klienci dostają swoje przedmioty w nienaruszonym stanie, dzięki optymalnym warunkom przechowywania. Gwarantujemy bezwzględne bezpieczeństwo Twoich rzeczy!

Magazynowanie rzeczy w Łodzi!

Ochrona 24/7 +
Łódzki magazyn firmy Fortis to obiekt charakteryzujący się dużym poziomem bezpieczeństwa. Wyposażony jest w monitoring i alarm antywłamaniowy. Za bezpieczeństwo pozostawionych w nim przedmiotów odpowiada koncesjonowana firma ochroniarska.
Spis wszystkich przedmiotów +
Nasz zespół przeprowadzkowy dokładnie opisze każdy pozostawiony w magazynie przedmiot. Nasi pracownicy mogą również sporządzić dokumentację fotograficzną. Dzięki temu klienci zlecający usługę mają pełną kontrolę nad pozostawionymi w magazynie przedmiotami.
Usługa dostawy i odbioru na żądanie +
Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji, mogą odebrać Twoje przedmioty i dostarczyć je po zakończeniu usługi magazynowania.
Wynajem krótko i długo terminowy +
Firma Fortis oferuje zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem powierzchni magazynowych. W ofercie wynajmu są powierzchnie od 5 m2 do 100 m2.

Chcesz wiedzieć co Łodzianie mają do powiedzenia na temat naszych usług?

Zobacz wszystkie opinie i dowiedz się, jak firma Fortis zrealizowała ponad 100 000 przeprowadzek na terenie Łodzi i okolic.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY