Przeprowadzki Zgierz i usługi transportowe - cennik - Fortis Przeprowadzki

Przeprowadzki i usługi transportowe
w Zgierzu

W Zgierzu, mieście tuż przy Łodzi, działamy z powodzeniem od wielu lat.

Szybka kalkulacja

Dalej

Jeśli zdecydujesz się na Zgierz, pomożemy z przeprowadzką!

Jeśli mieszkasz już w Zgierzu i po prostu musisz przenieść się kilka ulic dalej lub np. do Łodzi, pomożemy Ci! Może jednak mieszkasz w pobliskiej Łodzi i chcesz przeprowadzić się do Zgierza by mieć trochę więcej spokoju? Też możesz na nas liczyć! Nawet wtedy gdy mieszkasz jeszcze dalej od tego miasta leżącego w centrum Polski i musisz przygotować się na daleką podróż z całym swoim dobytkiem. Niezależnie od tego skąd się przeprowadzasz w Zgierzu na pewno Ci się spodoba. W przeciwieństwie do wielkich miast, w przypadku Zgierza nie będziesz musiał stać godzinę w korkach by wyjechać z miasta. Czeka Cię tam więcej spokoju, szczególnie gdy pójdziesz na spacer do zlokalizowanego nieopodal lasu Łagiewnickiego. Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Zgierza i wybierzesz nas, będziemy zaszczyceni tym, że pomożemy Ci pomóc.

Znamy zakamarki Zgierza jak własną kieszeń

Od wielu lat zajmujemy się przeprowadzkami w Zgierzu i pobliskiej Łodzi. Naszą siłą jest doświadczenie! Każde zlecenie traktujemy tak, jakbyśmy pomagali w przeprowadzce naszym najbliższym. Traktujemy wszystkich naszych klientów niemal jak rodzinę.

Możesz skorzystać z naszych bezpiecznych magazynów w Łodzi

Zapewniamy krótkoterminowe i długoterminowe przechowywanie Twoich rzeczy w naszych magazynach jeśli zajdzie taka potrzeba. Przywieziemy je na wskazane przez Ciebie miejsce w każdej chwili, jeśli tylko zechcesz.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY