Przeprowadzki do Niemiec z Polski - cennik - FORTIS

Przeprowadzki do Niemiec z Polski

Szybka kalkulacja

Dalej

Przeprowadzki do Niemiec

Jako firma Fortis jesteśmy doskonale znani w Łodzi i nie tylko ze względu na jakość oraz profesjonalizm oferowanych usług. Mamy bogate doświadczenie, a do tego odznaczamy się ogromnymi kompetencjami, co mogą potwierdzić nasi zadowoleni klienci. Poza przeprowadzkami na terenie kraju możemy też zorganizować spakowanie, zabezpieczenie, wyniesienie i przetransportowanie rzeczy z mieszkania, nawet jeśli w skład wyposażenia wchodzą także ciężkie, masywne meble.

Do zabezpieczania dobytku naszych klientów wykorzystujemy trwałe materiały, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo. Możemy zapewnić, że każda rzecz, którą zechcą Państwo ze sobą zabrać do nowego mieszkania w Niemczech, dotrze na miejsce bez szwanku.

Nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani i przeszkoleni. Swoje obowiązki wykonują szybko i sprawnie z zachowaniem pełnego profesjonalizmu oraz wszelkich środków ostrożności. Dodatkowo dysponujemy nowoczesną flotą transportową, co umożliwia nam przewóz rzeczy nawet na długie dystanse. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane w celu zachowania ich w najlepszej kondycji technicznej. Wykorzystujemy w nich najnowszą nawigację satelitarną, dzięki czemu kierowcy mogą wybierać najbezpieczniejsze i zarazem najszybsze możliwe trasy. Ciężarówki mogą pomieścić do 3,5 ton, dlatego bez względu na liczbę przedmiotów możesz liczyć na naszą pomoc.

Co oferujemy?

Świadczymy fachowe usługi w szerokim zakresie:

Jeśli nie wiesz jeszcze, na jaki pakiet naszych usług się zdecydować, możesz poprosić nas w każdej chwili o pomoc. Służymy też radą przy wypełnianiu niezbędnej dokumentacji transportowej.

Przeprowadzki z Polski do Niemiec to jeden z najczęściej obieranych kierunków przez Polaków. Zazwyczaj powodem jest m.in. perspektywa lepszego zatrudnienia czy też chęć założenia rodziny w innym kraju. Trzeba jednak pamiętać, że o ile zmiana miejsca zamieszkania w obrębie jednego państwa bywa czasochłonna i żmudna, o tyle przeprowadzki Niemcy-Polska mogą generować zdecydowanie więcej stresu czy problemów. Pozwól zatem, że pomożemy Ci w tym trudnym procesie i pokażemy, że wcale nie musi być on aż tak czasochłonny.

Przeprowadzki Niemcy-Polska - ceny

Koszt naszej pracy jest uzależniony od danego zlecenia. Pod uwagę bierzemy m.in. rodzaj załadunku, szczególnie jego ilość. Tylko w ten sposób możemy zapewnić bezstresowe oraz sprawne przeprowadzki w Niemczech. Ceny są zatem uzgadniane indywidualnie z każdym klientem.

W celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy zachęcamy do kontaktu - podpowiemy, jaki wariant usług będzie dla Ciebie odpowiedni i omówimy wszystko, co związane z Twoją przeprowadzką do Niemiec.

Przeprowadzka Niemcy-Polska - o jakie formalności należy zadbać?

Dostałeś korzystną ofertę pracy w Niemczech? A może po prostu zamierzasz się tam przeprowadzić z rodziną? Zanim zaczniesz się pakować czy też planować, jak urządzić nowe mieszkanie, pamiętaj, że czeka Cię jeszcze szereg obowiązków. Przede wszystkim w przypadku każdego obywatela Polski konieczne jest uzyskanie zgody na pobyt na terenie Niemiec - nie trzeba tego robić wyłącznie wtedy, kiedy łączny czas spędzony w tym kraju nie przekracza 3 miesięcy.

By dokonać meldunku, należy udać się do lokalnego biura meldunkowego (stosownego w zależności od tego, w jakiej części Niemiec będziemy mieszkać). Należy mieć przy sobie wypełniony formularz meldunkowy, umowę potwierdzającą kupno czy też najem danego lokalu, a także dokument tożsamości. Jeśli przeprowadzka w Niemczech odbywa się razem z dzieckiem, trzeba również okazać jego paszport lub akt urodzenia.

Co szczególnie ważne, wszystkie najpotrzebniejsze dokumenty powinny zostać przetłumaczone na język niemiecki przez tłumacza przysięgłego. W przeciwnym wypadku nie będą one miały żadnej mocy prawnej.

Przeprowadzki z Polski do Niemiec - o czym jeszcze pamiętać?

Przeprowadzki na terenie Niemiec dla Polaków nie mogą się też obejść bez posiadania własnej karty podatkowej. System podatkowy różni się od tego, który posiadamy w naszym kraju, w związku z tym wyrobienie takiego dokumentu w urzędzie skarbowym jest niezbędne, jeśli planujemy podjąć pracę.

Dodatkowo zdecydowanie warto zatroszczyć się o opiekę zdrowotną. W tym przypadku masz dwie możliwości - możesz skorzystać z formy prywatnej lub państwowej. Ta druga wymaga jedynie zarejestrowania się w kasie chorych z okazaniem dowodu zatrudnienia (czyli po prostu umowy). Ponadto zdecydowanie warto założyć w Niemczech rachunek bankowy, żeby w prosty sposób dokonywać wszelkich rozliczeń.

Chociaż z tymi wszystkim formalnościami muszą sobie poradzić Państwo samodzielnie, to jednak można na nas liczyć w zorganizowaniu samej przeprowadzki oraz transporcie wszystkich niezbędnych rzeczy.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY