Przeprowadzki międzynarodowe i zagraniczne - cennik - Fortis Przeprowadzki

Przeprowadzki międzynarodowe

Profesjonalne relokacje to nasza specjalność
Przeprowadzki zagraniczne z firmą Fortis

Szybka kalkulacja

Dalej

Jako lider w branży przeprowadzek międzynarodowych, działamy na całym świecie. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży i współpracy z 98 placówkami w 40 krajach, firma Fortis Przeprowadzki oferuje spersonalizowane i innowacyjne usługi przeprowadzkowe, adresowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

„Sukces Twojej przeprowadzki jest dla nas najważniejszy”

Wieloletnie doświadczenie firmy Fortis Przeprowadzki w zakresie międzynarodowych relokacji sprawia, że nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie na każdym etapie przeprowadzki. Niezależnie od tego dokąd się przeprowadzają, ani skąd pochodzą, firma Fortis pomaga im na każdym kroku i gwarantuje bezstresową przeprowadzkę.

Bezpieczeństwo towaru naszych klientów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego opracowaliśmy innowacyjne, a zarazem bezkonkurencyjne metody zabezpieczania towaru. Wykorzystujemy specjalistyczne pudła i opakowania transportowe, a także przygotowujemy skrzynie drewniane przeznaczone do transportu najbardziej wartościowych i delikatnych przedmiotów.

W firmie Fortis do zadań podchodzimy z perfekcyjną dokładnością, kierując się zadowoleniem naszych klientów. Nasz zespół składa się z dobrze wyszkolonych pracowników, dzięki czemu dbamy o mienie naszych klientów od momentu załadowania towaru do rozładunku. Jednocześnie jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem, by proces przeprowadzki przebiegł płynnie i przyjemnie.

Potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce zagranicznej? Napisz.

Przeprowadzka międzynarodowa krok po kroku

1. Pierwszy kontakt

2. Przygotowanie ofert

3. Pakowanie

4. Transport

5. Rozpakowywanie

6. Sprawdzanie satysakcji

Sprawdzanie satysakcji

Po zakończonym procesie przeprowadzki, skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji czy wszystko przebiegło pozytywnie.

Pierwszy kontakt

Przyjmujemy pytania dotyczące realizacji przeprowadzki zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Przygotowanie ofert

Ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące realizacji i przygotowujemy kompleksową wycenę.

Pakowanie

Demontujemy meble, pakujemy i zabezpieczamy towar przeznaczony do transportu.

Transport

Bezpiecznie przewozimy rzeczy we wskazane miejsce, zarówno na terenie UE, jak i poza jej granicami.

Rozpakowywanie

Montujemy meble, rozpakowujemy rzeczy, aranżujemy przestrzeń zgodnie z ustaleniami.

Na co kładziemy nacisk?

✓ Czas

Czas jest dziś bardzo cenny, dlatego realizując przeprowadzki międzynarodowe wyjątkowo dbamy o to, by były profesjonalnie przygotowane i sprawnie wykonane. Dokładnie ustalamy z klientem wszystkie szczegóły dotyczące planowanej usługi, a profesjonalna ekipa dba o to, by każdy element został fachowo zrealizowany. Proponujemy klientom najbardziej optymalne rozwiązania i wykorzystanie odpowiedniego sprzętu umożliwiające łatwy załadunek, bezpieczny transport i sprawny rozładunek towaru.

✓ Bezpieczeństwo

O jakości usług przeprowadzkowych świadczy to, czy powierzony towar w nienaruszonym stanie trafi w wyznaczone miejsce. Dlatego szczególną uwagę przykładamy do szeroko rozumianej kwestii bezpieczeństwa – od odpowiedniego przygotowania do przeprowadzki, po zabezpieczenie transportowanego ładunku wykorzystując profesjonalne narzędzia (kartony, folia bąbelkowa, folia stretch, maty i pasy transportowe) oraz transport niezawodną, sprawdzoną flotą (regularne kontrole stanu technicznego samochodów).

Jak wysyłamy twoje towary?

Transport lotniczy

Firma Fortis dzięki współpracy z wiodącymi liniami lotniczymi oferuje przesyłki cargo. Tego typu usługi powstały z myślą o klientach, którzy potrzebują szybkiej przeprawy na inny kontynent. Posiadamy zespół do zarządzania przeprowadzkami frachtu lotniczego, który organizuje całą przeprawę lotniczą, a także koordynuje ją na każdym etapie.

Transport wodny

Firma Fortis eksportuje drogą morską ponad 10 000 m3 towaru rocznie. Jest to możliwe dzięki współpracy z najbardziej niezawodnymi firmami spedycyjnymi. Ta kooperacja pozwala nam zrealizować przeprowadzkę w dowolny zakątek kuli ziemskiej. W ostatnim czasie uruchomiliśmy również platformę umożlwiającą konsolidowanie ładunków.

Transport drogowy

Stale inwestujemy w naszą flotę samochodów dostawczych i ciężarowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie ofertować najbezpieczniejsze i najbardziej elastyczne usługi. Flota naszych samochodów składa się z 10 rodzajów aut transportowych o zabudowach od 15 m3 do 120 m3, z których każdy wyposażony jest w listwy mocujące, maty antypoślizgowe, plombowane drzwi oraz podnośnik.

Przeprowadzki międzynarodowe cennik

Ceny przeprowadzek międzynarodowych ustalane są indywidualnie na podstawy wyceny przedstawiciela handlowego lub wypełnienia ankiety przeprowadzkowej. Ceny uzależnione są od ilości przedmiotów, dystansu oraz pakiety usługi wybranej przez klienta. Firma Fortis podczas realokacji międzynarodowych oferuje pakiet usług „door to door” obejmujący pełen serwis przeprowadzkowy oraz pakiet usług „basic” pomniejszony o dostawę pudeł kartonowych oraz spakowanie i rozpakowanie przedmiotów drobnych.

Przykładowa cena za usługę przeprowadzkową z Niemiec (Berlin) do Polski (Warszawa) przy wykorzystaniu samochodu w zabudowie 20 m3 o ładowności 1000 kg oscyluje w granicach od 900 € (netto) do 1200 € (netto)

Dlaczego usługi Fortis są wyjątkowe?

Doświadczenie

10 lat doświadczenia w branży przeprowadzkowej i ugruntowana pozycja na rynku łódzkim pozwalają nam zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Różne destynacje

Realizujemy przeprowadzki na terenie całego świata, m.in. do takich państw jak Niemcy, Wielka Brytania, Szwecja, Szwajcaria, Belgia, Francja czy Hiszpania.

Profesjonalizm

Korzystamy ze najlepszego sprzętu do transportowania, pakowania i zabezpieczenia ładunku oraz nowoczesnej floty spełniającej najwyższe światowe standardy.

Co oferujemy naszemu klientowi?

Bezpieczeństwo

Powierzony nam ładunek w nienaruszonym stanie trafi we wskazane miejsce. Na każdym etapie realizacji usługi priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo.

Flota

Stan techniczny naszych samochodów jest dokładnie i regularnie kontrolowany. Korzystamy z nowoczesnej, niezawodnej floty i najwyżej kilkuletnich samochodów.

Sprzęt

Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt umożliwiający sprawne wykonanie każdej usługi: wózki transportowe, windy zewnętrzne, pasy transportowe i maty zabezpieczające.

Terminowość

Cenimy czas naszych klientów. Każda realizacja jest szczegółowo zaplanowana i omówiona z klientem, co pozwala na dokładne i terminowe wykonanie usługi.

Fachowcy

Wszyscy nasi pracownicy przed rozpoczęciem pracy przechodzą profesjonalne szkolenie. Posiadają doświadczenie i niezbędną fachową wiedzę, na której można polegać.

Magazynowanie

Korzystanie z naszych powierzchni magazynowych to pewność, że rzeczy są odpowiednio przechowywane i zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych.

✓ Ubezpieczenie

Gwarancją jakości i bezpieczeństwa naszych usług jest posiadane przez nas ubezpieczenie. Posiadamy ubezpieczenie OC od działalności gospodarczej związanej z przeprowadzkami opiewające na kwotę 200 000 zł zawarte z towarzystwem ubezpieczeniowym Warta S.A.. Dzięki temu nawet w przypadku zdarzeń losowych, takich jak wypadek komunikacyjny, mienie klienta jest w pełni chronione, a on otrzymuje od firmy ubezpieczeniowej odpowiednią rekompensatę za wszystkie straty.

✓ Gwarancja

Ponieważ bezpieczeństwo powierzonego nam mienia i zadowolenie klientów są dla nas najważniejsze, na każdą przeprowadzkę międzynarodową dajemy klientom specjalną gwarancję. Przed przeprowadzką podpisujemy z klientem umowę, która podsumowuje wszystkie ustalenia, a także gwarantuje klientowi dostawę towaru w nienaruszonym stanie, w określonym terminie lub w przypadku niedotrzymania umowy – odpowiednią rekompensatę finansową. Działamy na jasnych zasadach, dlatego gwarantujemy 100% bezpieczeństwa każdej realizacji.

Nasze pozostałe uslugi

Magazynowanie

Przeprowadzki międzynarodowe często wiążą się z koniecznością magazynowania części rzeczy, które np. nie będą potrzebne zagranicą. W zależności od konkretnej sytuacji, oferujemy magazynowanie zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe. Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie i dostosowywane do oczekiwań klienta. Magazynowane rzeczy zostają odpowiednio zabezpieczone i są bezpiecznie przechowywane, zgodnie ze specyfikacją magazynowania danego rodzaju ładunku.

Przeprowadzki biur

Przeprowadzki międzynarodowe realizujemy również na zlecenie klientów firmowych. Wykonujemy zarówno kompleksowe przeprowadzki biur w przypadku zmiany lokalizacji danej firmy, jak i przewóz wyposażenia i sprzętu biurowego pomiędzy różnymi, międzynarodowymi lokalizacjami danej firmy. Przeprowadzka międzynarodowa biura może być również połączona z usługą magazynowania lub z transportem mebli ponadgabarytowych i sprzętu specjalistycznego, takiego jak komputery czy sejfy biurowe.

Transport zwierząt domowych

Przeprowadzka ze zwierzęciem zawsze jest dużym wyzwaniem logistyczny. Najważniejszy jest tu komfort i bezpieczeństwo transportowanego pupila. Dlatego warunki transportu muszą być dostosowane do zwierzęcia, uwzględniać nie tylko jego rasę, ale także zachowanie i temperament. Do każdego zlecenia tego typu podchodzimy w sposób indywidualny, sugerując klientowi najlepsze rozwiązania i omawiając różne możliwości tak, by ograniczyć do minimum stres zwierzęcia związany z transportem.

Transport pojazdów

Przeprowadzki międzynarodowe, szczególnie w przypadku klientów indywidualnych, to często nie tylko przetransportowanie mebli i rzeczy osobistych, ale także konieczność przewiezienia pojazdów. W zależności od potrzeb klienta, oferujemy transport samochodu równolegle z realizacją przeprowadzki międzynarodowej, jak i np. przewóz pojazdów na lawecie. Wybór odpowiedniej formy transportu zależy od rodzaju pojazdu, liczby samochodów oraz ich stanu technicznego i jest ustalany indywidualnie z klientem.

Ubezpieczenie od wszelkiego ryzyka.

Zlecenia międzynarodowe wymagają szczegółowych ustaleń z klientem, ale również ogromnej dozy zaufania, by powierzyć swoje mienie, wysyłając je w długą, kilkusetkilometrową trasę. Gwarancją bezpieczeństwa dla klienta jest profesjonalizm firmy przeprowadzkowej oraz oferowane przez nas ubezpieczenie od wszelkiego ryzyka. Dzięki niemu klient ma pewność, że jego ładunek jest transportowany zgodnie z zasadami należytej staranności, a ubezpieczenie chroni jego rzeczy w przypadku zdarzeń losowych.

Osobisty doradca

Ponieważ wiemy jak stresujący może być proces przeprowadzki dla osoby zmieniającej miejsce zamieszkania, każdemu z naszych klientów oferujemy pomoc osobistego doradcy dostępnego 24 godziny na dobę. Doradca nie tylko koordynuje każdy etap realizacji przeprowadzki, ale również odpowiada na pojawiające się pytania i dostarcza klientom wszystkich potrzebnych informacji.

Chcesz wiedzieć co osoby planujące przeprowadzki międzynarodowe myślą o firmie Fortis?

Zobacz wsystkie opinie i dowiedz się w jaki sposób pracownicy firmy Fortis zrealizowali 10 000 przeprowadzek międzynarodowych.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY