Przeprowadzki do Czech z Polski - cennik - FORTIS

Przeprowadzki do Czech z Polski

Szybka kalkulacja

Dalej

Przeprowadzka do Czech

W chwili, kiedy wszystko będzie już gotowe i zaczniesz przygotowywać się do zmiany miejsca zamieszkania, powinieneś rozważyć skorzystanie z naszych usług. Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa zajmujemy się pakowaniem, przenoszeniem, transportowaniem i wnoszeniem rzeczy. Dostarczamy materiały niezbędne do pakowania, pomagamy w wypełnianiu formalności związanych z przewozem, demontujemy i przenosimy do pojazdów meble, a do tego zabezpieczamy dobytek w taki sposób, by podróż przebiegła bez żadnych komplikacji i ryzyka.

Gwarantujemy, że podczas pakowania poszczególnych przedmiotów zachowujemy ostrożność oraz wykorzystujemy materiały, które zapewniają bezwzględne bezpieczeństwo. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani, dlatego w każdej sytuacji związanej z przeprowadzką służą pomocą i fachowymi wskazówkami na najwyższym poziomie.

Warto też zaznaczyć, że dysponujemy flotą nowoczesnych, w pełni sprawnych technicznie pojazdów (dokonujemy regularnych przeglądów), które dzięki wykorzystaniu nowoczesnej nawigacji satelitarnej zawsze docierają na miejsce w wyznaczonym terminie. To dzięki temu możemy przewozić Państwa rzeczy nawet na długie dystanse, co znacząco ułatwi cały proces przeprowadzki.

Przeprowadź się z nami!

Zapewniamy, że nasze usługi są w pełni profesjonalne, co mogą potwierdzić nasi dotychczasowi klienci. Do swojej pracy podchodzimy ze starannością, tak by rzeczywiście spełnić wszelkie oczekiwania. Cena przeprowadzki z Polski do Czech jest zaś ustalana indywidualnie - koszt jest uzależniony m.in. od rodzaju załadunku i jego ilości.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny może być moment wyprowadzki do innego kraju. Dlatego pozwól sobie pomóc - jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie w pełni udana i satysfakcjonująca dla obu stron.

Wyjazd za granicę na dłuższy okres bądź na stałe wymaga przeprowadzenia dość szczegółowej i ściśle zaplanowanej operacji. Nie tylko należy zatroszczyć się o niezbędne formalności, ale także zorganizować transport swojego dobytku w taki sposób, by dotarł na miejsce w jednym kawałku i w możliwie jak najszybszym terminie. Jeśli w najbliższym czasie przygotowujesz się do przeprowadzki do Czech, to z przyjemnością Ci w tym pomożemy - jako firma przeprowadzkowa z szerokim doświadczeniem i wymaganymi kwalifikacjami sprawnie wykonujemy swoją pracę.

Przeprowadzka do Czech - wymagane formalności

Zmiana miejsca zamieszkania z Polski na Czechy nie może się obejść przede wszystkim bez zgłoszenia swojego pobytu. Jeśli planujemy mieszkać na terenie Czech dłużej niż przez 3 miesiące, należy złożyć wniosek o pobyt tymczasowy w urzędzie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Warto odpowiednio wcześniej umówić się na spotkanie przez telefon lub internet, ponieważ w ten sposób można oszczędzić sobie długiego czasu oczekiwania.

Oprócz wypełnionego wniosku powinniśmy posiadać ze sobą dokument tożsamości, dokument potwierdzający charakter naszego pobytu (np. umowa o pracę), dowód posiadania miejsca zamieszkania oraz ubezpieczenia podróżnego. Konieczne jest również dostarczenie jednego zdjęcia.

Co w przypadku, kiedy chcemy zostać w Czechach już na zawsze? O stały pobyt można się ubiegać dopiero po 5 latach nieprzerwanego zamieszkania na terenie Republiki Czeskiej. Cala procedura wygląda bardzo podobnie: ponownie należy się udać do urzędu i tam złożyć wniosek wraz z wymaganymi dokumentami. Ministerstwo w ciągu maksymalnie 60 dni wydaje zgodę na pobyt na okres 10 lat z możliwym przedłużeniem. Żeby to uzyskać, nie może istnieć żaden powód uniemożliwiający pobyt (np. nielegalna praca czy też stwarzanie zagrożenia dla bezpieczeństwa kraju).

By zatroszczyć się o swoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort, warto przed przeprowadzką uzyskać wypis z karty choroby od lekarza rodzinnego - oczywiście musi on zostać przetłumaczony na język czeski przez tłumacza przysięgłego. Podobnie dzieje się w przypadku świadectwa pracy. Te dokumenty obowiązkowo należy posiadać, jeśli chcemy zdobyć zatrudnienie oraz zostać objęci państwową opieką lekarską.

Kierowcy powinni dodatkowo pamiętać, że po upływie 6 miesięcy należy zarejestrować pojazd w Czechach, ponieważ tylko przez ten okres można poruszać się autem z rejestracją w rodzinnym kraju.

Co jeszcze warto zrobić przed wyprowadzką do Czech?

Zanim ulegniemy przyjemnej perspektywie rozpoczęcia nowego życia w Czechach, warto zadbać o kilka rzeczy:

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY