Przeprowadzki Warszawa - Firma przeprowadzkowa FORTIS

Przeprowadzki Warszawa

Chcesz mieszkać w stolicy Polski? A może chcesz się z niej wyprowadzić? Zajmiemy się każdą przeprowadzką związaną z Warszawą!

Szybka kalkulacja

Dalej

Warszawa - stolica Polski o niesamowitej historii i największe polskie miasto, od wielu lat cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które planują przeprowadzkę. Dla znacznej części tych, którzy podejmują decyzję o zmianie miejsca zamieszkania, Warszawa stanowi punkt docelowy, będący ucieleśnieniem ich marzeń oraz ambicji. To miejsce szczególnie przyciąga studentów, jak i osoby, którym zależy na tym, aby ich kariera nabrała tempa. Czy warto przeprowadzić się do Warszawy? Jeśli jesteś jedną z osób, które lubią energię dużego, dynamicznie rozwijającego się miasta i uważasz, że Warszawa będzie idealna dla Ciebie, sprawdź, jakie są plusy i minusy mieszkania w stolicy, które dzielnice cieszą się największym zainteresowaniem i co najważniejsze, w jaki sposób bezpiecznie przetransportować tam swoje rzeczy.

Warszawa przeprowadzki - czy warto?

Decyzja o zmianie miejsca zamieszkania nigdy nie należy do najłatwiejszych. Zwykle składa się na nią kilka różnych czynników, jak potrzeba zmiany otoczenia, chęć rozwoju, poszukiwanie lepiej płatnej pracy czy wyjazd na studia. Co jednak świadczy o tak ogromnym zainteresowaniu i chęci zamieszkania właśnie w tym mieście?

Lepsza pozycja na rynku pracy

Zdecydowana większość osób podejmuje decyzję o przeprowadzce do Warszawy głównie ze względu na wyższe zarobki. Warszawa to miasto, które w dynamiczny sposób rozwija się z roku na rok, co wiąże się z coraz większą liczbą dostępnych stanowisk i możliwością rozwoju zawodowego. Rynek gospodarczy w stolicy jest bardzo dobrze rozbudowany, dzięki czemu co roku powstaje coraz więcej nowych firm, w tym zagranicznych koncernów, które nieustannie poszukują nowych pracowników. Nie ulega wątpliwości, że miesięczne zarobki w Warszawie zdecydowanie przewyższają wynagrodzenia w innych miastach.

Wyższy standard życia

Choć warunki życia zmierzają ku lepszemu w wielu miastach Polski, zdecydowanie w najwyższym stopniu proces ten jest zauważalny właśnie w stolicy. Rozwijająca się infrastruktura, coraz większa liczba nowoczesnych mieszkań w najlepszych dzielnicach czy też łatwiejszy dostęp do opieki zdrowotnej sprawiają, że przeprowadzka do Warszawy staje się coraz częstszym wyborem.

Tym co również ma wpływ na to, że coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w stolicy jest niezwykle bogate życie kulturalne i towarzyskie. Mieszkańcy Warszawy dosłownie na wyciągnięcie ręki mają dostęp ro różnorodnych wydarzeń muzycznych, filmowych, teatralnych czy sportowych. Warszawa zdecydowanie może poszczycić się bardzo dużą liczbą interesujących muzeów, galerii sztuki, teatrów czy filharmonii.

Na podjęcie decyzji o przeprowadzce do Warszawy może zdecydowanie wpłynąć bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska. Rozbudowana sieć autobusów, kolei i tramwajów sprawia, że przedostanie się z jednego końca miasta na drugi przestaje być problemem. Rozwinięty transport publiczny w Warszawie stanowi świetną alternatywę dla samochodów, których właściciele zwykle znaczną część swojego czasu na dotarcie do pracy spędzają w korkach.

Przeprowadzki w Warszawie - czy mają wady?

Rozważając decyzję o przeprowadzce do Warszawy, warto mieć świadomość istniejących wad, jakie może nieść za sobą życie w tym mieście. Niestety, tak jak w przypadku wielu innych rozwijających się metropolii, tak i w przypadku Warszawy nie da się ich uniknąć. Choć Warszawa może poszczycić się niskim poziomem bezrobocia, koszty utrzymania się są dość wysokie. Należy zaliczyć tutaj nie tylko opłaty związane z mieszkaniem, ale równocześnie zakupów spożywczych czy biletów wstępu na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne lub sportowe.

Do wad życia w Warszawie należy zaliczyć także bardzo duże natężenie ruchu, a co za tym idzie, bardzo duże korki. Warszawa to miasto z prawie 2 milionami mieszkańców, stąd liczba samochodów na drodze z roku na rok staje się coraz większa. Godziny szczytu w przypadku Warszawy przypadają zwykle od 7:00 do 9:00 rano oraz od 15:00 do nawet 18:00. Duża liczba pojazdów oraz częste stanie w korku negatywnie wpływają na zanieczyszczenia i jakość powietrza.

Życie w Warszawie - ile kosztuje?

Podejmując decyzję o przeprowadzce do Warszawy, należy być świadomym tego, ile wynoszą koszty życia w stolicy. Dla przykładu średni koszt mieszkania jednopokojowego może wynosić nawet 1950 złotych za miesiąc. Oczywiście w przypadku Warszawy ogromne znaczenie ma dzielnica, do której zamierzamy się przeprowadzić. Jeśli zależy Ci na tym, aby mieszkać jak najbliżej centrum, powinieneś liczyć się z tym, że koszty wynajmu będą o wiele wyższe niż w przypadku oddalonych i nierzadko spokojniejszych dzielnic. Do kosztów utrzymania w Warszawie należy zaliczyć także opłaty za prąd, gaz czy internet, jednak ich wysokość w dużej mierze zależy od wybranej przez Ciebie oferty, liczby członków rodziny czy też częstotliwości korzystania.

Ile kosztuje przeprowadzka w Warszawie?

Kiedy decyzja o przeprowadzce do Warszawy zapadła i udało się nam znaleźć odpowiednie mieszkanie, warto rozpocząć przygotowania. Dla wielu osób ten moment z pewnością może okazać się stresujący i przysporzyć wielu problemów. Z pewnością każdy z nas chce, aby koszty były jak najniższe, jednak nie każdy ma świadomość tego, jak sprawić, aby rzeczywiście tak było. Znaczna część osób wychodzi z błędnego założenia, że przeprowadzka na własną rękę lub przy pomocy rodziny i znajomych to najtańsze rozwiązanie. Niestety koszty mogą okazać się o wiele wyższe niż w przypadku wynajęcia profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, jaką jest Fortis Przeprowadzki. Obawiasz się wysokich kosztów swoich przenosin? W naszej firmie możesz dokonać bezpłatnej wyceny całego procesu, dzięki któremu możesz oszacować, jaką ilość środków należy na nią przeznaczyć.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, dzięki czemu z łatwością przetransportujemy nawet najbardziej wymagające przedmioty jak pianina czy delikatne kubki z porcelany.

Przeprowadzka w Warszawie - co warto wiedzieć?

Firma przewozowa Fortis Przeprowadzki to idealny wybór, jeśli naszym celem jest przeprowadzka w Warszawie i nie tylko. W naszej ofercie znajdują się zarówno przeprowadzki międzymiastowe, jak i przeprowadzki międzynarodowe. Warszawa to miasto, które znamy niczym własną kieszeń, doskonale orientujemy się w jej topografii, jak i niełatwym i wymagającym ruchu drogowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez najmniejszych problemów uniknąć korków i dowieźć Twoje przedmioty o wyznaczonym czasie.

Obsługujemy następujące dzielnice Warszawy:

Przeprowadzki Warszawa i okolice

Wybór odpowiedniej firmy przeprowadzkowej stanowi połowę sukcesu udanej przeprowadzki. Dlatego też, decydując się na usługi naszej firmy, możesz mieć pewność, że Twoje cenne przedmioty znajdą się w rękach profesjonalistów i dotrą bezpiecznie na miejsce.

Fortis Przeprowadzki to:

Znamy wszystkie dzielnice Warszawy jak własną kieszeń!

Nasze samochody Fortissą zawsze gotowe, aby przetransportować Twoje rzeczy zarówno za granicę jak i bliżej, do innej dzielnicy. Jeżeli Twoja planowana przeprowadzka będzie jakkolwiek związana z jedną z tych dzielnic, to koniecznie do nas zadzwoń!

Dzielnice Warszawy, które obsługujemy:

Bemowo

Białołęka

Bielany

Mokotów

Ochota

Praga Południe

Praga Północ

Rembertów

Śródmieście

Targówek

Ursus

Ursynów

Wawer

Wesoła

Wilanów

Włochy

Wola

Żoliborz

Wciąż się zastanawiasz, czy Warszawa to odpowiednie miejsce dla Ciebie?

Poszukujesz miejsca, które jest pełne perspektyw na rozwój kariery? Lubisz miejsca tętniące życiem także nocą? Może jednocześnie poszukujesz spokoju w zielonych, naturalnych klimatach? Warszawa da Ci to wszystko i wiele więcej! Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w Warszawie, musisz koniecznie poznać najważniejsze i najpiękniejsze miejsca charakterystyczne dla tego miasta jak np. Łazienki Królewskie, Starówkę, Muzeum Powstania Warszawskiego czy ikonę Warszawy – Pałac Kultury i Nauki. Dla spragnionych nocnych wrażeń polecamy szczególnie ulicę Mazowiecką, gdzie natłok klubów, barów i pubów nie pozwoli zasnąć nikomu!

Zdecydowany na przeprowadzkę?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, opowiedz o swoich potrzebach i uzyskaj zupełnie darmową wycenę wszystkich kosztów Twojej relokacji. To nic nie kosztuje, a tylko wzbogaci Twoją wiedzę o cenach przeprowadzki do lub z Warszawy!

Kompleksowa oferta przepowadzkowa

Firma Fortis zrewolucjonizowała rynek usług przeprowadzkowych oferując gwarancję ceny przeprowadzki. Zobacz na co zwracamy szczególną uwagę podczas wykonywania przeprowadzek na terenie Warszawy.

Zabezpieczenie mebli +
Kanapy i krzesła - owijamy w maty i folię stretch
Stoły – demontujemy i owijamy w maty
Materace - owijamy i pakujemy w specjalne pudła
Zabezpieczanie przedmiotów drobnych +
Lampy – pakujemy w specjalne pudła
Wiszące ubrania – pakujemy w pudła na garderobę
Elektronika – pakujemy w kartonowe pudła
Telewizory - owijamy w maty i folię stretch
Komputery - pakujemy w kartonowe pudełka
Małe lustra - pakujemy w kartonowe pudełka
Obrazy – owijamy i pakujemy w kartonowe pudełka
Ochrona podług i korytarzy +
Korytarze – przed przystąpieniem do przeprowadzki zawsze zabezpieczamy wszystkie ściany i narożniki
Podłogi – w dniu przeprowadzki zabezpieczamy podłogi za pomocą specjalnych mat oraz taśm klejących

Przeczytaj opinie od naszych warszawskich klientów

Przeczytaj wszystkie recenzje i dowiedz się dlaczego warszawiacy tak często wybierają nasze usługi.

Zdecydowany na przeprowadzkę?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, opowiedz o swoich potrzebach i uzyskaj zupełnie darmową wycenę wszystkich kosztów Twojej relokacji. To nic nie kosztuje, a tylko wzbogaci Twoją wiedzę o cenach przeprowadzki do lub z Warszawy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 20.00
Sobota - Niedziela: 9.00 - 16.00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY