Przeprowadzki IT - cennik - Fortis Przeprowadzki

Przeprowadzki IT

Nasi fachowcy przetransportują i podłączą Twoją instalację IT oraz system audio & video. Wszystko po to, byś w nowym miejscu, czuł się jak u siebie w domu.

Szybka kalkulacja

Dalej

Zapotniałeś jak wszystko podłączyć? Nasi fachowcy zrobią to za Ciebie.

Przed przeprowadzką spakowałeś cały sprzęt do pudła, a teraz nie wiesz jak to wszystko podłączyć, aby działało tak, jak należy? Z pomocą przychodzą specjaliści od technologii IT z Fortis’a! Niezależnie od tego, czy chcesz podłączyć WiFi, skonfigurować router, podłączyć zestaw kina domowego lub telewizję, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

LCD, LED lub plazmowy, to dla nas żaden problem!

Podłączenie telewizora

Usługa obejmuje samą instalację sprzętu telewizyjnego (telewizora, anteny, dekodera itd.) lub demontaż instalacji telewizyjnej, transport oraz jej podłączenie i skonfigurowanie w miejscu docelowym. Nie ważne czy masz telewizję satelitarną, naziemną czy internetową - doskonale wiemy co jest potrzebne, aby uruchomić Twój telewizor!

Połącz się z internetem i bądź online!

Podłączenie i konfiguracja WiFi

Chcesz być online od pierwszych chwil w swoim nowym domu? Zleć podłączenie internetu, konfiguracje routera i WiFi naszym specjalistom od technologii. Łącz się ze światem od pierwszych chwil spędzonych w nowym mieszkaniu!

Nowe mieszkanie, lepsze brzmienie muzyki

Podłączenie kina domowego i systemu audio

Nie trać czasu na podłączanie sprzętu audio i konfigurację kina domowego. Przychodzimy Ci z pomocą! Ustawimy i odpowiednio podłączymy Twój zestaw kina domowego i system audio, tak abyś mógł się cieszyć jeszcze lepszym brzmieniem w nowych warunkach akustycznych.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY