Transport pianin Warszawa - FORTIS

Transport pianin Warszawa

Szybka kalkulacja

Dalej

Transport pianin i fortepianów Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy muzyk dba o swoje instrumenty i robi wszystko, żeby utrzymać je w jak najlepszej kondycji. Dlatego też to właśnie one są z reguły najcenniejszym ładunkiem podczas przeprowadzki. Wymaga to zachowania szczególnych środków ostrożności oraz zastosowania takich zabezpieczeń, które umożliwią sprawny transport bez ryzyka nawet najmniejszego uszkodzenia. Szczególnie problematyczne - głównie ze względu na swoje rozmiary - są pianina oraz fortepiany. Jeśli potrzebujesz je przenieść, możesz zgłosić się do nas. Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność realizacji zlecenia.

Transport pianin Warszawa - dlaczego jest to trudny proces?

Pianina oraz fortepiany to instrumenty dużych rozmiarów i o sporym ciężarze, a jednocześnie ich budowa pozostaje bardzo delikatna i łatwa do naruszenia. W związku z tym ich przewóz wiąże się z dodatkowym wyzwaniem - zdecydowanie łatwiej zabezpieczyć meble czy inne przedmioty osobiste. Również podczas wynoszenia fortepianu trzeba zachować szczególną ostrożność, żeby osoby niosące w żaden sposób nie uszkodziły instrumentu i jednocześnie nie naraziły się na nabawienie kontuzji.

Nasza firma posiada jednak szerokie doświadczenie w transporcie bardzo zróżnicowanego załadunku - dlatego też z chęcią podejmujemy się nawet tak wymagającej pracy, jaką jest przewożenie fortepianów oraz pianin. Mamy świadomość, jak istotne jest w tym przypadku bezpieczeństwo i jakie metody należy zastosować, żeby dopilnować każdego etapu związanego z przeprowadzką i towarzyszącym jej przenoszeniem instrumentów muzycznych.

Żeby pianino bądź fortepian mogły dotrzeć na miejsce bez nawet drobnej skazy, konieczne jest zastosowanie odpowiednich materiałów, które mają za zadanie chronić zarówno przed poważnymi uszkodzeniami, jak i przed zarysowaniami.

Transport pianina Warszawa - w jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo?

Jeśli w najbliższym czasie planujesz przeprowadzkę i konieczny jest przewóz całego Twojego dobytku, w tym właśnie pianina, możesz zgłosić się do nas. Pierwszym wykonywanym przez nas krokiem jest oczywiście zabezpieczenie instrumentu. Robimy to przy pomocy specjalnych koców ochronnych, które eliminują wszelkie ryzyko uszkodzeń. Tym sposobem podczas wynoszenia, transportu oraz wnoszenia do nowego domu lub mieszkania nie ma mowy o jakimkolwiek naruszeniu pianina.

Drugim etapem jest oczywiście wyniesienie instrumentu z dotychczasowego miejsca zamieszkania i umieszczenie go w samochodzie. Jeśli pozwala na to budowa klatki schodowej, robimy to z wykorzystaniem schodołazów towarowych marki Pianoplan. Schodołazy pozwalają na prawidłowe zamocowanie pianina bądź fortepianu w taki sposób, że ładunek pozostaje całkowicie bezpieczny. Utrzymuje on instrument w odpowiedniej pozycji dzięki zastosowaniu wytrzymałych stabilizatorów. Schodołaz jest w pełni dopasowany do wagi instrumentu, toteż wyniesienie go z mieszkania nie sprawia nawet najmniejszych problemów.

Do samego transportu wykorzystujemy natomiast doskonale wyposażone samochody. Nasza flota przechodzi regularne przeglądy, dzięki czemu pozostaje w znakomitym stanie technicznym. To sprawia, że przewóz nawet bardzo delikatnych przedmiotów może przebiegać sprawnie i bez żadnych komplikacji. Dzięki nowoczesnym systemom nawigacji możemy na dodatek zagwarantować, że dotrzemy na miejsce na czas. Ponadto nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz zostali odpowiednio przeszkoleni - tak by wybierać optymalne trasy i poruszać się nimi z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Pragniemy też zaznaczyć, że nasza firma posiada aktualne ubezpieczenie OC, którym objęty jest każdy transport. W związku z czym nie muszą się Państwo obawiać konsekwencji ewentualnej kolizji na drodze. Robimy wszystko, by fortepian, pianino lub dowolny inny instrument dotarł do wskazanego punktu w terminie i w nienaruszonym stanie.

Transport fortepianów Warszawa - cennik

Koszt usługi związanej z transportem fortepianu w Warszawie jest ustalany w pełni indywidualnie. Proszę pamiętać o wzięcie pod uwagi tego, czy konieczne jest przewiezienie tylko tego instrumentu, czy może potrzebują Państwo kompleksowej pomocy podczas przeprowadzki. Przy określaniu ceny musimy się liczyć z wieloma czynnikami, w tym odległością, wysokością piętra, z którego należy wynieść fortepian lub pianino, a także usytuowaniem klatki schodowej - innymi słowy istotne jest to, w jakich warunkach będziemy mogli zrealizować zlecenie. To właśnie do nich musimy dostosować określone metody oraz zaplanować poszczególne kwoty.

W celu ustalenia wszelkich szczegółów, w tym terminu realizacji, bardzo prosimy o kontakt z odpowiednim wyprzedzeniem - to pozwoli nam określić zarówno cenę, jak i sam przebieg transportu. Ze swojej strony możemy zagwarantować maksymalną rzetelność, bezpieczeństwo oraz przyjemną atmosferę podczas współpracy. Troszczymy się o dostarczanie naszym klientom usług w najwyższej jakości, co pozwala nam na nieustanne poszerzenie doświadczenia, a przede wszystkim na pomoc osobom, których czeka zorganizowanie przeprowadzki.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY