Strona główna > Blog > Czy mogę liczyć na pomoc w meblowaniu po przeprowadzce?

Czy mogę liczyć na pomoc w meblowaniu po przeprowadzce?

Przeprowadzka to praca, która zaczyna się w momencie podjęcia decyzji o zmianie miejsca zamieszkania. Już w tym momencie liczymy, analizujemy, planujemy jak przeprowadzka będzie wyglądać. To rzecz jasna teoretyczna część przeprowadzki, która nie jest zbyt wymagająca. Oczywiście najbardziej trudne prace dopiero przed nami. Tak jest przede wszystkim wtedy, gdy podejmujemy decyzje o przeprowadzce samodzielnej. Trochę inaczej jest, gdy przeprowadzkę wykonuje firma przeprowadzkowa.

Decyzja o wynajęciu firmy przeprowadzkowej jest w sytuacji wielu osób zasadna i wytłumaczalna. Nie każdy potrafi lub chce wykonywać prace przy przeprowadzce. Czasami na przeszkodzie staja obowiązki życiowe – nie każdy może otrzymać urlop w pracy. Firma Fortis, jako firma przeprowadzkowa, możemy zająć się wszystkim co jej dotyczy.

Nie każdy analizuje to, że w przeprowadzce nie ma tylko transportu rzeczy, czy też innych prac związanych z wywózką rzeczy. Jest o wiele więcej prac – przygotowanie rzeczy do przeprowadzki, ich wynoszenie, zabezpieczanie w celach bezpiecznego transportu i nie tylko. Przeprowadzka kończy się w momencie skończenia meblowania w nowym miejscu zamieszkania. Zrozumiałe jest to, że nie jest to łatwa praca i nie każdy chce lub może wykonać prace, które są naprawdę trudne i wymagające sporego wysiłku. Konieczność skręcania rozkręconych wcześniej mebli, ustawianie ich, podłączanie sprzętu RTV, przestawianie sprzętów, montaż sprzętu AGD – zakres prac jest spory. Najczęściej przecież jest to wyposażenie mieszkania czy domu od początku do końca.

Działanie kompleksowe to nie fikcja, dlatego meblowanie wchodzi w zakres usług. Jeśli trzeba, rozstawienie mebli jest jak najbardziej możliwe. Możemy wykonać wiele innych prac związanych z koniecznością meblowania mieszkania.

Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów. Jeśli życzeniem klienta będzie to, byśmy w całości umeblowani jego mieszkanie czy tez dom, tak się właśnie stanie.

Poradnik przeprowadzkowy
Przeprowadzka do innego miasta. Jak ją przeżyć?

Przeprowadzka do innego miasta, to krok, na który decydujemy się z wielu względów. Często powodem jest praca. W poszukiwaniu pracy wyjeżdżamy do miasta, w którym szansa jej zdobycia jest większa. Czasami wyjeżdżamy za miłością – to charakterystyczne dla młodych małżeństw, gdzie małżonkowie pochodzą z dwóch odległych miejsc. Decyzja o wyjeździe do innego miasta zawsze jest trudna. Przeprowadzka tego…