Przeprowadzki wojskowych - cennik - FORTIS

Przeprowadzki wojskowych

Firma Fortis oferuje usługi przeprowadzkowe służbom wojskowym.

Szybka kalkulacja

Dalej

Przeprowadzki żołnierzy i pracowników agencji rządowych

Pomoc w przeprowadzkach dla osób relokowanych i ich rodzin

Pomoc żołnierzom zawodowym w przeniesieniu i podróżach służbowych

Fortis Przeprowadzki oferuje przeprowadzki dla różnych grup zawodowych, których praca wiąże się z koniecznością zmiany miejsca zamieszkania i podróżami służbowymi. Wyróżnieniem jest też dla nas pomoc przy tego typu usługach żołnierzom, którzy służą na terenie kraju i poza jego granicami. Firma Fortis ma doświadczenie w bezpiecznej i sprawnej realizacji usług przeprowadzkowych. Współpracujemy z klientami ustalając zakres przeprowadzki i dbają o wszystkie jej elementy takie jak pomoc przy pakowaniu i rozpakowywaniu. Skorzystanie z naszych usług jest najłatwiejszym sposobem, by przenieść się do nowej placówki.

Współpraca z pracownikami agencji rządowych i firm międzynarodowych

Firma Fortis przeprowadza również pracowników agencji rządowych i międzynarodowych firm oraz ich rodziny. Zawsze wtedy, gdy praca wymaga zmiany miejsca zamieszkania, bez względu na to czy przenosisz się sam, czy z całą rodziną, możesz liczyć na naszą pomoc. Na doświadczeniu i niezawodności firmy Fortis można polegać, bez względu na to, czy przeprowadzasz się na terenie kraju, czy za granicę. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni do pracy i znają zasady i specyfikę przeprowadzek obowiązującą w każdym kraju. Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie dotrzeć na miejsce, w którym jesteś potrzebny.

Magazynowanie tymczasowe i długoterminowe

Firma Fortis oferuje również usługi magazynowania długo i krótkoterminowego. Jeśli podróżujesz tylko z rzeczami osobistymi i potrzebujesz w bezpiecznym miejscu przechować meble i sprzęt domowy, nasze magazyny będą odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Uwzględniając specyfikę Twojego zawodu, sam decydujesz co i na jak długo chcesz nam powierzyć. Magazynowanie możesz też w dowolnym momencie skrócić lub przedłużyć.

Nasze doświadczenie

Zrealizowaliśmy wiele przeprowadzek na zlecenie żołnierzy, pracowników rządowych i pracowników korporacji. Na stałe współpracujemy z międzynarodowymi firmami, które powierzają nam przeprowadzki swoich pracowników. To doświadczenie sprawia, że możesz nam zaufać nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych czy pracochłonnych zleceń. Realizujemy zarówno pojedyncze przeprowadzki, jak i długoterminowe kontrakty na rzecz danej firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY