Strona główna > Blog > Czy zajmiecie się Państwo tylko transportem przy mojej przeprowadzce?

Czy zajmiecie się Państwo tylko transportem przy mojej przeprowadzce?

Transport jest elementem każdej przeprowadzki. Firma Fortis przeprowadzki rzecz jasna zajmuje się wszystkim, co przy przeprowadzce zleci nam klient, transport jest elementem, który również możemy zrealizować, a właściwie realizujemy praktycznie zawsze – to najczęściej zlecana usługa.

Klienci świadomi zasad przeprowadzki, a przede wszystkim jej kosztów, często decydują się na to, by choć cześć pracy wykonać samodzielnie. Bez wątpienia jest to dla nich korzystne, ponieważ mogą dzięki temu zaoszczędzić pieniądze, nie jest bowiem tajemnicą, że – zgodnie z cennikiem – za każdą czynność przy przeprowadzce naliczamy stosowne koszty. Samodzielna praca jest również ważna z innych powodów. Dla przykładu – klient nie zawsze chce, aby ktokolwiek przeglądał jego rzeczy osobiste. Wiemy o tym, dlatego jeśli klient chce spakować się sam, dostarczamy mu niezbędne do tego kartony przeprowadzkowe, a jeśli trzeba, również inne opakowania.

Firma Fortis, może zająć się tylko transportem przy przeprowadzce.

Jeśli klient ma takie życzenie, możemy oczywiście wykonać tylko usługę transportową. W oznaczonym dniu i godzinie, samochód naszej firmy podejdzie pod wskazany adres i przewiezie rzeczy tam, gdzie klient sobie zażyczy. Oczywiście istnieje możliwość samodzielnego zapakowania rzeczy do samochodu, co z pewnością nie będzie trudne, jeśli klient wybierze samochód z windą załadowczą.

Decydując się na usługę transportową, zawsze jednak sugerujemy, by sprawdzić, jaka może być wykonana a jaka nie. Szczególnie istotne jest to choćby w przypadku przeprowadzki z mieszkania do mieszkania. Osiedlowe uliczki często są skutecznym utrudnieniem dla przejazdu samochodu dostawczego a tym bardziej ciężarowego. Taka sama sytuacja może wystąpić na osiedlach domków jednorodzinnych. Prosimy więc o sprawdzenie, jaki dojazd u Państwa jest możliwy i poinformowanie nas o tym – ławie będzie wtedy wycenić usługę i określić sposób jej wykonania.

Sama usługa transportowa jest jak najbardziej do wykonania, jeśli jednak trzeba – pracownicy firmy chętnie pomogą w wnoszeniu czy też pakowaniu. Koszt przeprowadzki przez to wiele nie wzrośnie, a sama praca będzie wykonana o wiele szybciej.

Poradnik przeprowadzkowy
Prawidłowa sukcesja w firmie przeprowadzkowej

Sukcesja jest najbardziej newralgicznym momentem w historii każdego rodzinnego przedsiębiorstwa przeprowadzkowego, dlatego warto by miała zaplanowany i przemyślany charakter. Prawidłowa sukcesja w firmie przeprowadzkowej powinna składać się z czterech faz: – inicjacji – czyli wprowadzenia sukcesorów do biznesu przeprowadzkowego i obserwowania ich zachowań, jest to okres w którym przyszli następcy zapoznają się z przedsiębiorstwem przeprowadzkowym, należy dołożyć wszelkich…