Opróżnianie mieszkań Łódź - Fortis Przeprowadzki

Opróżnianie mieszkań Łódź

Szybka kalkulacja

Dalej

Dokładne opróżnianie mieszkań po zmianie lokatora to ogromne wyzwanie. Czeka Cię sortowanie zbędnych rzeczy i ich likwidacja, pakowanie tych potrzebnych, wynoszenie, przewóz, sprzątanie mieszkania... i formalności. Większość z tych spraw może załatwić za Ciebie specjalista. Wystarczy, że wybierzesz kompleksowe opróżnianie mieszkań przez profesjonalistów.

Jak wygląda profesjonalna likwidacja mieszkań w Łodzi?

Opróżnienie mieszkania przez profesjonalną firmę, nazywane również likwidacją mieszkań, to usługa polegająca na doprowadzeniu lokalu do stanu pozwalającego na jego zamieszkanie przez inne osoby. Przydaje się w różnych sytuacjach:

Ekipa usuwa również wszystkie inne niepotrzebne przedmioty, a następnie przeprowadza dokładne sprzątanie mieszkania. Profesjonaliści myją okna, parapety, podłogi czy zabudowę kuchenną i łazienkową, a także armaturę. Mogą także odświeżyć meble lub dywany, które mają zostać w mieszkaniu. Likwidacja i opróżnianie mieszkań mogą też obejmować usuwanie wilgoci oraz grzyba czy dezynfekcję lokalu.

Najwyższe standardy realizacji opróżniania mieszkań w Fortis Przeprowadzki

Realizacja usług opróżniania mieszkań przez Fortis Przeprowadzki to pewność, że prace zostaną wykonane kompleksowo i z najwyższą starannością. Ekipa Fortis Przeprowadzki to nie tylko zgrany zespół silnych, regularnie szkolonych, otwartych ludzi. To również nowoczesny sprzęt. Wykorzystujemy takie rozwiązania, jak profesjonalne maty do ochrony potrzebnych mebli i sprzętów, a także pasy transportowe umożliwiające bezpieczne przenoszenie ciężkich przedmiotów.

Przykładamy najwyższą wagę do tego, by po wyjściu naszej ekipy z opróżnionego mieszkania, właściciel mógł rozpocząć przygotowania do udostępnienia go nowemu lokatorowi. Bez względu na to, w jak złym było stanie. Do każdego opróżniania mieszkań podchodzimy profesjonalnie, starannie likwidując wszystkie niepotrzebne przedmioty, ciężkie meble oraz sprzęty i dokładnie sprzątając lokal. Podczas oczyszczania mieszkania mamy na uwadze każdy potrzebny element wyposażenia, uważając, by niczego nie uszkodzić.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi likwidacji mieszkań?

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Nie traktujemy usługi likwidacji mieszkań jako jednej, identycznej dla każdego przypadku. Zamiast tego dokładnie badamy potrzeby właściciela lokalu i wraz z nim ustalamy, które prace będą absolutnie konieczne do wykonania, a jakie możemy zaproponować dodatkowo. Dzięki temu wiesz, że płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz.

Nie boimy się wyzwań. Doskonale wiemy, jak różne i często trudne historie rozgrywają się w mieszkaniach. Wykonamy kompleksowe opróżnianie mieszkań po osobach cierpiących na syllogomanię, lokatorach niedbających o lokal czy po zmarłych. Wyniesiemy zatem zbierane latami śmieci, opakowania, książki, sprzęty, ubrania, naczynia czy inne przedmioty osobiste. Dzięki temu, że korzystamy ze sprawdzonych metod i nowoczesnych sprzętów, bez problemu wyniesiemy ciężkie meble i sprzęty z mieszkań niemających dostępu do windy.

Gdzie realizujemy usługi opróżniania mieszkań w Łodzi?

Naszym głównym obszarem działania jest Łódź, ale profesjonalne usługi opróżniania mieszkań świadczymy również w okolicach tego miasta. Możesz zatem spokojnie się z nami kontaktować, jeśli potrzebujesz:

Cennik – ile kosztuje opróżnianie mieszkań w Łodzi przez Fortis Przeprowadzki?

Podkreślimy jeszcze raz, bo to wyjątkowo ważne: do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dotyczy to zarówno zakresu prac, które mamy wykonać w ramach realizacji usług opróżniania mieszkań, jak i cennika.

Na koszty opróżniania mieszkań mają wpływ przeróżne czynniki. Są one zależne między innymi od:

Ceny opróżniania mogą być zatem naprawdę różne. Proponujemy zatem bezpłatną i niezobowiązującą wycenę realizacji opróżniania mieszkań – wystarczy się z nami skontaktować. Możesz skorzystać z prostego formularza na naszej stronie, w którym wskazujesz podstawowe informacje dotyczące usługi: adres mieszkania, datę realizacji, typ mieszkania oraz swoje dane kontaktowe.

Nasz specjalista od opróżniania mieszkań wskaże Ci proponowaną cenę realizacji usługi i będziemy mogli przejść do bardziej szczegółowych ustaleń! Po takiej wstępnej, darmowej wycenie, nasz przedstawiciel dopyta o dokładny oczekiwany zakres usługi likwidacji mieszkania i na tej podstawie zaproponujemy cenę ostateczną. Dzięki temu masz pewność, że nie przepłacisz – bo nie zapłacisz z góry za coś, co nie będzie Ci potrzebne.

Likwidacja i opróżnianie mieszkań – opinie o Fortis Przeprowadzki

O tym, że do opróżniania mieszkań podchodzimy profesjonalnie, najlepiej świadczą opinie naszych dotychczasowych klientów. Tylko w naszej wizytówce Google znajdziesz ponad 200 sprawdzonych opinii potwierdzonych zdjęciami z realizacji usługi opróżniania mieszkań czy przeprowadzek. Kolejne znajdziesz na naszym Facebooku! Co sprawia nam przeogromną radość, mamy aż 99 proc. zadowolonych klientów.

Jak pisze pan Radosław D.:

Firma bardzo profesjonalna. Przeprowadzka przebiegła bardzo sprawnie. Maszyny firmowe oraz meble zostały profesjonalnie zabezpieczone i przetransportowane, a do ich wniesienia został użyty „wysięgnik”. Żadnej rysy na meblach i maszynach. Ekipa – tak jak wspomniałem bardzo profesjonalna, a jednocześnie bardzo pozytywnie nastawiona do życia. Co rzadko się zdarza niestety teraz.

Z kolei pan Jan J. mówi o nas:

Nie żałuję żadnej złotówki, jaką zapłaciłem za usługę. Terminowość, kontakt z szefem, świetna organizacja pracy. Meble na czas transportu zdemontowane i lepiej zabezpieczone przez Fortisa, niż przez producenta. Wszystko rozmontowane, a następnie zmontowane. Szczególna dbałość o mienie klienta. Szczerze polecam. Po ogromie mebli i pudeł wiem, że bez pomocy firmy nie miałbym szans na szybkie i sprawne przewiezienie. No i ta winda transportowa – rewelacja i sensacja na osiedlu.

A pani Kasia B. napisała, że:

Usługa przeprowadzona na najwyższym poziomie. Punktualnie, szybko i sprawnie zapakowane i przewiezione rzeczy. Panowie bardzo mili. Zyskali nawet sympatię naszego psa, który zawsze wszystkich obszczekuje ;).

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak sprawnie, dokładnie i przyjemnie może przebiegać profesjonalne opróżnianie mieszkań w Łodzi (oraz okolicach)!

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefon: 514 555 800
e-mail: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY