Przeprowadzki międzykontynentalne - Fortis Przeprowadzki

Przeprowadzki międzykontynentalne

Nie ma miejsca na świecie do którego nasz zespół nie może Cię przeprowadzić

Szybka kalkulacja

Dalej

Przeprowadzki międzykontynentalne w formule door to door

Firma Fortis współpracuje z ponad 170+ agentami na terenie całego świata. Posiadamy dedykowany dział przeprowadzek międzykontynentalnych, który zajmuje się logistyką przeprowadzkową. Nasi koordynatorzy są dobrze zaznajomieni z zagranicznymi przepisami dotyczącymi odprawy celnych oraz restrykcjami panującymi w poszczególnych krajach. Zamiast dostawy z portu do portu firma Fortis zapewnia pełną obsługę typu „door to door”. Przy mniejszych wysyłkach oferujemy konsolidację ładunku, dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować międzykontynentalną przeprowadzkę w niezwykle przystępnej cenie. Podczas konsolidacji używamy tylko i wyłącznie specjalistycznych skrzyń (lift vanów) z dodatkowymi warstwami zabezpieczeń, dzięki czemu Twoje przedmioty zawsze docierają bezpiecznie.

Przeprowadzki międzykontynentalne w 5 krokach

1. Bezpłatna wycena

2. Plan przeprowadzki

3. Odbiór & Zabezpieczenie

4. Międzykontynentalna wysyłka

5. Dostawa

Bezpłatna wycena
1

Bezpłatna wycena

każda przeprowadzka rozpoczyna się od bezpłatnej wyceny. Możesz wypełnić naszą ankietę przeprwoadzkową lub umówić się na wycenę z naszym przedstawicielem handlowym.

Uzyskać wycenę
Plan przeprowadzki
2

Plan przeprowadzki

nasz zespół od przeprowadzek międzykontynentalnych przygotuje plan przeprowadzki skoncentrowany na Twoich potrzebach. Z odpowiednim wyprzedzeniem prześlemy do Ciebie również wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do organizacji odprawy celnej eksportowej i importowej mienia przesiedleńczego.

Uzyskać wycenę
Odbiór Zabezpieczenie
3

Odbiór & Zabezpieczenie

nasz doświadczony zespół przeprowadzkowy odbierze Twój dobytek i odpowiednio go zabezpieczy tak by rzeczy mogły być bezpiecznie transportowane na długą odległość. W dniu odbioru zostanie sporządzona również packing-lista z wyszczególnieniem wszystkich przedmiotów wchodzących w skład przeprowadzki

Uzyskać wycenę
Dostawa
4

Dostawa

po wyborze formy wysyłki Twoje rzeczy zostaną wysłane spedycją morską lub lotniczą a Ty otrzymasz od firmy Fortis informację o przewidywanym terminie dostawy towaru do portu (ETA).

Uzyskać wycenę
Międzykontynentalna wysyłka
5

Międzykontynentalna wysyłka

po odprawie celnej importowej firma Fortis Przeprowadzki skontaktuje się z Tobą w celu wyznaczenia dogodnego dla Ciebie terminu dostawy Twoich przedmiotów do nowej lokalizacji. Towar zostanie bezpiecznie dostarczony i rozpakowany, zutylizujemy również materiały pozostałe po serwisie.

Uzyskać wycenę

Bezpieczne przeprowadzki międzykontynentalne

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży oraz posiadaniu szerokiej globalnej sieci parterów firma Fortis może obsłużyć każde międzykontynenetalne zlecenie przeprowadzkowe.

Podczas realizacji przeprowadzek międzykontynentalnych oferujemy:

  • Profesjonalne zabezpieczenie mienia - Nie ma rzeczy, której nie moglibyśmy przenieść. Żadne meble nie są zbyt duże ani zbyt delikatne dla naszego zespołu realizującego międzykontynentalne przeprowadzki. Podczas pakowania nasz zespół wykorzystuje materiały wykorzystywane przy międzykontynentalnych realizacjach (folia bombelkowa podklejona fizelina, tektura falista), na największe i najdelikatniejsze przedmioty przygotowujemy skrzynie pod wymiar.
  • Planowanie logistyczne — Firma Fortis Przeprowadzki posiada odrębny dział odpowiadający za realizację przeprowadzek międzykontynentalnych. Jego zadaniem jest organizacja całej logistyki. Od odbioru po dostawy – przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan przeprowadzki — obejmujący harmonogramy, okna dostaw, plany pięter i terminy odzwierciedlające Twoje potrzeby w zakresie przeprowadzki.
  • Wytyczne dotyczące przepisów międzykontynetalnych — jesteśmy dobrze zorientowani w radzeniu sobie z międzykontynentalnymi przepisami i zwyczajami. Przed przystąpieniem do realizacji nasz koordynator przesyła wskazówki dotyczące tego, które przedmioty kwalifikują się do wysyłki do danego kraju oraz informację odnośnie restrykcji wwozowych.

Opcje wysyłki – dzięki współpracy z największymi Polskimi armatorami globalna sieć Fortis Przeprowadzki ma możliwość wysłania towaru na inny kontynent w najlepszej dostępnej na Polskim rynku stawce. Oferując wysyłki drogą morską lub powietrzną dopasowujemy ofertę tak by zaspokajać potrzeby naszych klientów w zakresie przeprowadzek międzykontynentalnych.

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY

Międzykontynentalna wysyłka towaru

Transport morski

Jeśli możesz poczekać na swoje przedmioty i nie potrzebujesz ich jak najszybciej, wysyłka drogą morską jest dla Ciebie najlepszą opcją. Jest to najtańsza forma międzykontynentalnej wysyłki towaru. Jeśli masz większą przesyłkę, zostanie ona wysłana w ramach ładunku pełnokontenerowego (FCL), a jeśli masz małą przesyłkę, która nie wypełnia całego kontenera Twoje produkty zostaną skonsolidowane z innymi klientami udającymi się do tego samego miejsca przeznaczenia.

Transport lotniczy

W przypadku napiętych terminów dostaw ten rodzaj transportu jest najbardziej odpowiedni. Nasze usługi lotnicze są najszybszą formą transportu międzykontynentalnego i idealnie nadają się do transportu wysokiej klasy dzieł sztuki, antyków oraz mebli. Czas tranzytu przy wyborze tej formy wysyłki wynosi jedynie kilka dni.

Co jest dla Ciebie najlepsze

Każda przeprowadzka międzykontynentalna jest wyjątkowa i wymaga konkretnego planu działania. Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. relokacji, aby dowiedzieć się, która opcja jest dla Ciebie najlepsza.

Najczęstsze kierunki międzykontynentalnych przeprowadzek

Dzięki współpracy z 170 agentami na całym świecie nasza sieć ułatwia nam wysyłanie i odbieranie przesyłek międzykontynentalnych oraz ich bezpieczny transport do nowego domu.
Toronto

Toronto

Vancouver

Vancouver

Sydney

Sydney

Hong Kong

Hong Kong

Nowy Jork

Nowy Jork

Los Angeles

Los Angeles

Tokio

Tokio

Szanghaj

Szanghaj

Rozmiary kontenerów morskich

Po sprawdzeniu objętośći przez przedstawiciela handlowego firma Fortis zaplanuje przeprowadzkę w jednym lub dwóch kontenerach morskich o objętości 30 m3 lub 60 m3 . Jeśli masz małą przesyłkę, która nie wypełnia całego kontenera, najlepszą opcją jest wysłanie przedmiotów w ramach ładunku mniejszego niż kontener (LCL), w którym Twoje produkty zostaną skonsolidowane z innymi międzynarodowymi przewoźnikami udającymi się do tego samego miejsca przeznaczenia. Wybierając opcję wysyłki skonsolidowanej (LCL) Twoje przedmioty zostaną zapakowane do mniejszej skrzyni (lift van) – o objętości 5 m3.

Wskazówki dotyczące tego, które produkty kwalifikują się do wysyłki, można znaleźć w Przewodniku po krajach.

container-sizes

Magazynowanie przy wysyłce na dużą odległość

przechowalnia_i_magazynowanie

Oprócz naszych usług w zakresie przeprowadzek międzykontynentalnych, firma Fortis oferuje krótkoterminowe przechowywanie rzeczy. Nasza globalna sieć magazynów zapewni bezpieczeństwo Twoim przedmiotom. Jeśli Twój nowy dom nie będzie jeszcze gotowy na przybycie Twojego dobytu możesz go bezpiecznie przechować u nas lub u naszych partnerów. Dzięki całodobowej ochronie, inwentaryzacji zdjęć i usłudze „od drzwi do drzwi” możesz się zrelaksować, wiedząc, że Twoje rzeczy są bezpieczne podczas przechowywania w innym kraju.