Strona główna > Blog > Ubezpieczenie w czasie przeprowadzki

Ubezpieczenie w czasie przeprowadzki

Ubezpieczenie w czasie przeprowadzkiKażda przeprowadzka, nawet najdrobniejsza, niesie ze sobą pewne ryzyko. Zawsze bowiem, z przyczyn niezależnych i losowych, coś może pójść nie tak. Nawet najlepsza firma przeprowadzkowe i fachowcy z wieloletnim doświadczeniem nie są w stanie zagwarantować w stu procentach, że usługa zostanie wykonana bez zarzutu. Oczywiście w tym momencie dyskutować można na przykład o stopniu ryzyka. Bezwarunkowo wybierając renomowaną firmę, która aktywnie działa w branży minimalizujemy ryzyko niepowodzenia.

Wybór mniej profesjonalnej firmy przeprowadzkowej wiąże się z większym ryzykiem

Przy nowo otwartej,  mniej profesjonalnej firmie możemy faktycznie zaoszczędzić więcej – usługi takich kontrahentów przeważnie są tańsze, jednak zwiększamy potencjalne prawdopodobieństwo, że nasze meble nie dotrą na miejsce rozładunkowe w nienaruszonym stanie. Warto więc zastanowić się jaki poziom ryzyka jesteśmy w stanie zaakceptować i na czym najbardziej nam zależy – czy na posiadanych rzeczach, czy może na koszcie transportu. I czy, jeśli faktycznie nie zależy nam na posiadanych meblach, ponieważ ich stan nie jest zadowalający, bardziej rozsądnym rozwiązaniem nie jest zakup nowych mebli i zaoszczędzenie na ewentualnym transporcie przy przeprowadzce i zmianie miejsca zamieszkania.

Wymagania stawiane firmie Fortis przeprowadzki

Ubezpieczenie

Większość klientów firmy Fortis przeprowadzki przykłada jednak dużą wagę do jakości świadczonych na ich rzecz usług. Cenią posiadane przez siebie rzeczy, są do nich przywiązani i zależy im na jak największym bezpieczeństwie transportowanego mienia. Dlatego wybierają znaną i profesjonalną firmę, decydują się na przeprowadzkę z dodatkowym zabezpieczeniem mebli, a nawet z profesjonalnym pakowaniem przez pracowników firmy przeprowadzkowej.

Ubezpieczenie transportowanego mienia

Jednak niektórym, najbardziej wymagającym klientom, to nie wystarcza. Potrzebują mieć pewność, że nawet jeśli zdarzy się przypadkowy nieszczęśliwy wypadek, nie zostaną z niczym a ich strata zostanie choć częściowo zrekompensowana. W odpowiedzi na potrzeby tych klientów i zgodnie z wysokimi standardami usług świadczonych przez firmę Fortis przeprowadzki, firma postanowiła wykupić dodatkowe ubezpieczenie transportowanego mienia. Co istotne – nie jest to usługa dodatkowo płatna i skierowana do wybranego segmentu klientów. Ubezpieczone są wszystkie bez wyjątku usługi świadczone przez firmę Fortis przeprowadzki. Ideą nie jest bowiem faworyzowanie klientów, a zagwarantowanie każdemu, kto zdecyduje się na firmę Fortis przeprowadzki, usług na najwyższym poziomie, z maksymalnym stopniem bezpieczeństwa i zminimalizowanym do granic możliwości ryzykiem.  Najważniejszy jest bowiem komfort klientów i fakt, że z firmą Fortis przeprowadzki nie muszą bać się o swój dobytek.

Poradnik przeprowadzkowy
Przeprowadzka do kamienicy – jak się przygotować?

Mieszkanie w starej kamienicy nie jest wyjątkiem – właśnie w ten sposób mieszanka wiele milionów Polaków. Miejsce do mieszkania jak każde inne – problemem są dość skomplikowane klatki schodowe oraz wiele pięter i częsty brak windy. W przypadku codziennego życia, nie jest to super wielka przeszkoda, zaczyna jednak przeszkadzać przy przeprowadzce. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?…