Strona główna > Blog > Szukam możliwości ochrony przy całej przeprowadzce. Czy jest to możliwe?

Szukam możliwości ochrony przy całej przeprowadzce. Czy jest to możliwe?

Przeprowadzka najczęściej jest niczym innym jak wywożeniem rzeczy, które owszem, są wartościowe, ale nie wymagają szczególnej ochrony Zdarza się jednak, ze jest zupełnie inaczej.

Osoby bardzo majętne, osoby z pierwszych stron gazet i ludzie, którzy posiadają rzeczy unikalne i bardzo drogie, bardzo często nie chcą ryzykować przeprowadzki bez ochrony tych rzeczy. W przypadku osób z pierwszych strona gazet, ochrona oczywiście spełnia inny cel – zadaniem ochroniarzy jest nie dopuszczenie do tego, by przy przeprowadzce byli dziennikarze czy inne osoby. Z tych czy innych powodów przeprowadzka objęta ochroną często jest zasadna. Zawsze polecamy takie rozwiązanie, w przypadku przeprowadzki niektórych firm – banki, instytucje finansowe, firmy posiadające spory majątek to tylko przykłady. Tutaj nie można sobie pozwolić na przeprowadzkę bez ochrony.

Ochrona nierzadko konieczna jest w innych sytuacjach. Przykładem jest tutaj wyprowadzka związana z rozwodem, gdzie były małżonek może utrudniać wywiezienie rzeczy, które jego zdaniem należą do niego, a orzeczenie sądowe mówi po prostu inaczej.

W przypadku naszej firmy przeprowadzkowejochrona jako opcja podczas transportu istnieje już od dawna. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu klientów właśnie takiej usługi oczekuje. Współpracując z profesjonalnymi ochroniarzami, możemy wykonać usługę przeprowadzki, wraz z ochroną. Rozwiązań jest kilka. Ochroniarz lub ochroniarze mogą pojawiać się tylko w kluczowych momentach przeprowadzki – na przykład przy wynoszeniu i wnoszeniu rzeczy, mogą również uczestniczyć przy całej przeprowadzce, a więc nawet jechać w samochodzie przeprowadzkowym lub poza nim – osobnym autem.

Decyzją klienta jest forma ochrony, ilość ochroniarzy chroniących przeprowadzkę. Oczywiście możemy sugerować pewne rozwiązania, ale decyzja zawsze należy do klienta. W każdym razie – taka opcja istnieje – wystarczy się na nią zdecydować.

Poradnik przeprowadzkowy
Wyprowadzka z domu do mieszkania. Jak to przeżyć?

Przeprowadzka z domu do mieszkania to krok, na który większość osób decyduje się dla oszczędności, rzadko kiedy jest to decyzja dobrowolna. Oszczędności pieniędzy, ponieważ mieszkanie z reguły jest od domu tańsze i oszczędności własnego wysiłku, nie jest bowiem tajemnicą, że w mieszkaniu nie trzeba wykonywać tylu prac, ile należy wykonać w domu i w jego najbliższych…