Strona główna > Blog > Szukam firmy przeprowadzkowej „na niedzielę”?

Szukam firmy przeprowadzkowej „na niedzielę”?

Przeprowadzka to czas, w którym jest bardzo dużo do zrobienia. Pakowanie, noszenie, zabezpieczanie, załatwianie spraw poza przeprowadzkowych. Nie ma chyba przeprowadzki, która trwałaby na tyle krótko, by móc ją wykonać w dzień powszedni – na przykład po pracy.

Praca, czas poświęcony rodzinie to naturalna kolej rzeczy w każdym dniu i trudno uszczknąć na inne sprawy choć godzinę. Przy przeprowadzce możemy trochę czasu zabrać rodzinie, ale nie zawsze udaje się zabrać go firmie, w której pracujemy. Brak możliwości uzyskania urlopu, konieczność pełnienia obowiązków, to norma dzisiejszych czasów i nie ma od niej odwrotu, a przecież nie każdy chce ryzykować kłopoty w pracy, wiec zrozumiałe jest, że nie chce na siłę jej opuszczać dla przeprowadzki.

Firma Fortis przeprowadzki realizuje usługi przeprowadzkowe w niedzielę!

Niedziele i święta to jedyne wolne dni, w których można poświęcić się pracy przy przeprowadzce i nowy tydzień zacząć w nowym miejscu zamieszkania. Na takie rozwiązanie decyduje się niemała ilość klientów, a my jako firma, której celem jest spełnianie oczekiwań klientów, oczywiście na propozycje pracy w dni, w których nasi klienci mają wolne, jak najbardziej przystajemy.

Nie ma żadnego problemu z realizacją zlecenia przeprowadzki właśnie w niedzielę. Doskonale rozumiemy, że w wielu sytuacjach innej możliwości po prostu nie ma. Klient, który chce się przeprowadzić a nie ma szans wykonać tego w innym terminie jest po prostu na to skazany.

Podejmując się niedzielnej przeprowadzki najpierw jednak upewniamy się, czy rzeczywiście dojdzie do skutku i prosimy o potwierdzenie tego faktu. Dla nas to także sytuacja, co do której chcemy mieć jasność.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niedzielnych zleceń, mogą wystąpić sytuacje od nas niezależne, autrudniające przeprowadzkę. Problemem może być na przykład zakaz jazdy samochodów ciężarowych, w przypadku zamkniętych osiedli może pojawić się problem braku możliwości wjazdu na teren przy bloku. Administratorzy nierzadko nie dopuszczają do przeprowadzek w dni, w których ludzie chcieliby wypocząć.

Ze strony firmy odpowiedź jest jasna – zajmiemy się przeprowadzka w niedzielę, warto jednak zwrócić uwagi na szczegóły, które mogą powodować problemy przy przeprowadzce i upewnić się, że ich nie będzie.

Poradnik przeprowadzkowy
Umowa przeprowadzkowa – na co zwrócić uwagę?

Przeprowadzka z firmą przeprowadzkową, to rozwiązanie, które z wielu powodów jest warte pochwalenia. Decyduje się na nie coraz więcej osób, doceniając to, iż dzięki takiej opcji zaoszczędzają czas i własne zdrowie. Przeprowadzka we własnym zakresie jest bowiem dość dużym i czasochłonnym wysiłkiem. Decyzja o wynajęciu firmy przeprowadzkowej nie jest więc złym rozwiązaniem. Aby jednak przeprowadzka…