Strona główna > Blog > Szukam firmy przeprowadzkowej „na niedzielę”?

Szukam firmy przeprowadzkowej „na niedzielę”?

Przeprowadzka to czas, w którym jest bardzo dużo do zrobienia. Pakowanie, noszenie, zabezpieczanie, załatwianie spraw poza przeprowadzkowych. Nie ma chyba przeprowadzki, która trwałaby na tyle krótko, by móc ją wykonać w dzień powszedni – na przykład po pracy.

Praca, czas poświęcony rodzinie to naturalna kolej rzeczy w każdym dniu i trudno uszczknąć na inne sprawy choć godzinę. Przy przeprowadzce możemy trochę czasu zabrać rodzinie, ale nie zawsze udaje się zabrać go firmie, w której pracujemy. Brak możliwości uzyskania urlopu, konieczność pełnienia obowiązków, to norma dzisiejszych czasów i nie ma od niej odwrotu, a przecież nie każdy chce ryzykować kłopoty w pracy, wiec zrozumiałe jest, że nie chce na siłę jej opuszczać dla przeprowadzki.

Firma Fortis przeprowadzki realizuje usługi przeprowadzkowe w niedzielę!

Niedziele i święta to jedyne wolne dni, w których można poświęcić się pracy przy przeprowadzce i nowy tydzień zacząć w nowym miejscu zamieszkania. Na takie rozwiązanie decyduje się niemała ilość klientów, a my jako firma, której celem jest spełnianie oczekiwań klientów, oczywiście na propozycje pracy w dni, w których nasi klienci mają wolne, jak najbardziej przystajemy.

Nie ma żadnego problemu z realizacją zlecenia przeprowadzki właśnie w niedzielę. Doskonale rozumiemy, że w wielu sytuacjach innej możliwości po prostu nie ma. Klient, który chce się przeprowadzić a nie ma szans wykonać tego w innym terminie jest po prostu na to skazany.

Podejmując się niedzielnej przeprowadzki najpierw jednak upewniamy się, czy rzeczywiście dojdzie do skutku i prosimy o potwierdzenie tego faktu. Dla nas to także sytuacja, co do której chcemy mieć jasność.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niedzielnych zleceń, mogą wystąpić sytuacje od nas niezależne, autrudniające przeprowadzkę. Problemem może być na przykład zakaz jazdy samochodów ciężarowych, w przypadku zamkniętych osiedli może pojawić się problem braku możliwości wjazdu na teren przy bloku. Administratorzy nierzadko nie dopuszczają do przeprowadzek w dni, w których ludzie chcieliby wypocząć.

Ze strony firmy odpowiedź jest jasna – zajmiemy się przeprowadzka w niedzielę, warto jednak zwrócić uwagi na szczegóły, które mogą powodować problemy przy przeprowadzce i upewnić się, że ich nie będzie.

Poradnik przeprowadzkowy
Wypadki przy przeprowadzkach. Jak ich uniknąć?

Przeprowadzka to czas wytężonej pracy spędzonej przy porządkowaniu, pakowaniu, przenoszeniu czy wożeniu. Pracy niewątpliwie miłej, ponieważ prowadzącej do pozytywnych efektów, jednak ryzykownej. Przeprowadzając się, należy wiedzieć, że przy pracy może dojść do wypadków. Wypadki przy przeprowadzkach zdarzają się dość rzadko i z reguły nie są bardzo groźne, trzeba jednak zwrócić uwagę na to, by ich…