Strona główna > Blog > Przeprowadzka, a dyskrecja pracowników.

Przeprowadzka, a dyskrecja pracowników.

Przeprowadzka a dyskrecja pracowników

Decydując się na przeprowadzkę w wykonaniu firmy przeprowadzkowej, nierzadko mamy pewne obawy dotyczące tego, czy informacje o przeprowadzce nie zostaną ujawnione i przekazane dalej. Takie obawy są charakterystyczne dla osób, które może nie mają niczego do ukrycia, ale nie chcą pewnych rzeczy ujawnić.

Przeprowadzka – jakie mogą być powody zachodnia dyskrecji?

Powody chęci zachowania dyskrecji mogą być różne. Oczywistym jest przeprowadzka osób znanych, kojarzonych z telewizji i innych mediów. Takie osoby nie życzą sobie wręcz, by informacje o przeprowadzce były przekazywane dalej, gdyż istnieje ryzyko, że pojawią się ludzie którzy będą chcieli wykonać fotografie czy też w inny sposób spopularyzować informacje iż znana osoba się przeprowadza.

Druga grupa osób, którym nie należy na rozgłosie przeprowadzki są osoby majętne. Przeprowadzka to odsłonięcie wielu informacji o sobie – wprowadzając się do nowego miejsca, nie chcą, by natychmiast być kojarzonym z pieniędzmi i majętnym stanem życia.

Niejedna osoba, której sytuacja odbiega od tych wskazanych wyżej, również może oczekiwać dyskrecji – przykładem niech będą tutaj kolekcjonerzy. Żaden nie chce, by ujawniać informacje o bardzo drogich nieraz kolekcjach monet, obrazów czy innych rzeczy.

Przeprowadzka

Warto o chęci zachowania dyskrecji powiadomić firmę przeprowadzkową.

Jeśli z jakichś powodów oczekujemy, że przeprowadzka ma odbyć się dyskretnie, warto powiadomić o tym firmę przeprowadzkowa. Pracownicy firmy również dyskretnie zostaną powiadomieni o tym, że takie są życzenia klienta i z pewnością nie będą informować o przeprowadzce, w jej trakcie nie będą rozmawiać z przypadkowymi ludźmi, zgłoszą wszelkie nietypowe zachowania innych osób, jednym słowem zrobią wszystko, by przeprowadzka odbyła się dyskretnie i bez hałasu.

Warto się o to starać, jednak jeśli zależy nam na takiej sytuacji, warto rozważyć coś jeszcze. Ochrona przeprowadzki, bo o tym mowa, to w tej sytuacji najlepsze rozwiązanie. Oczywiście nie musi ona przypominać klasycznej ochrony w pełnym umundurowaniu – dyskretny człowiek lub kilka osób chroniących przeprowadzkę, to opcja, która w tym momencie może się opłacać. Pracownicy firmy przeprowadzkowej będą spokojnie wykonywać swoje obowiązki, a sama przeprowadzka odbędzie się w pełni dyskretnie – ochroniarz, lub ochroniarze zwrócą uwagę na wszelkie nietypowe zdarzenia podczas przeprowadzki i z pewnością szybko zareagują.

Poradnik przeprowadzkowy
Pozyskiwanie klientów w branży przeprowadzkowej w Łodzi

Niestety Łódź nie należy do najbogatszych miast w Polsce. Stąd ogromny problem firm przeprowadzkowych z tego regionu – niezwykle trudno jest pozyskać klientów. Wiele osób po prostu nie korzysta z usług przeprowadzkowych. Gdy planują zmienić miejsce zamieszkania zazwyczaj pakują się sami, a do transportu mebli wynajmują niewielką ciężarówkę z wypożyczalni lub proszą o pomoc kilku znajomych, jeśli akurat nie posiadają dużych…