Strona główna > Blog > Czy zajmujecie się Państwo transportem sejfów?

Czy zajmujecie się Państwo transportem sejfów?

Przeprowadzka firmy, to praca o wiele trudniejsza niż przeprowadzka mieszkania czy domu. Pomijając fakt zwiększonego zakresu prac, przeprowadzki firm rządzą się innymi prawami niż przeprowadzki domów czy mieszkań. Wiemy o tym doskonale do przeprowadzek firm przywiązujemy sporą uwagę.

Sejf to coś, co występuje w bardzo wielu firmach i nie jest zaskoczeniem jego obecność. Oczywiście trzeba sobie powiedzieć wprost, że jest to zupełnie naturalne – na przeprowadzkę sejfów jesteśmy w pełni przygotowani, musimy jednak poinformować o jednym – jeśli sejf jest wmontowany w ścianę, nie ma możliwości wyjęcia go ze ściany, bez konieczności demontażu zgodnego z zasadami określonymi przez producenta sejfu. Gdyby było inaczej, sejf byłby bardziej narażony na to, że zostanie wyjęty ze ściany i ukradziony oczywiście z zawartością.

Przeprowadzka związana z przewiezieniem sejfu zawsze więc zaczyna się od jego demontażu – w celu zdemontowania sejfu, przede wszystkim trzeba posiadać wiedzę, o tym jak to zrobić, aby go nie uszkodzić. Specjaliści z naszej firmy znają sposób montażu i demontażu sejfów, aczkolwiek nie musi być tak, że wiedza dotyczy wszystkich sejfów znajdujących się na rynku – jest ich multum.

Sejfy transportujemy zgodnie z procedurami i z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Doskonale zdajemy sobie sprawę z jednego – sejfy są produktami bardzo wartościowymi i wbrew pozorom niezwykle łatwo doprowadzić do ich uszkodzenia, a naprawa wcale nie musi być tania.

Należy wspomnieć jeszcze o jednym – przeprowadzka związana z przewożeniem sejfów, nie musi podlegać oficjalnemu cennikowi naszej firmy. Jeśli będzie nietypowa, cena za usługę zostanie ustalona w drodze dialogu.

Zapraszamy do kontaktu i uściślenia usługi, jakiej Państwo oczekujecie. Jesteśmy pewni, że uda nam się jej sprostać.

Poradnik przeprowadzkowy
Rodzinna firma przeprowadzkowa – co determinuje jej rozwój?

Na przestrzeni ostatnich kliku lat problematyka rozwoju Polskich rodzinnych przedsiębiorstw przeprowadzkowych zyskała na znaczeniu. Pojawiły się badania, publikacje, konferencje oraz seminaria, których celem było pogłębienie wiedzy o funkcjonowaniu rodzinnych przedsiębiorstw przeprowadzkowych. Ten wzrost zainteresowania rozwojem rodzinnych firm przeprowadzkowych jest spowodowany głównie przez znaczący udział tych podmiotów w tworzeniu dochodu narodowego.[1] Efektem badań było wyodrębnienie czterech kluczowych czynników determinujących…