Strona główna > Blog > Czy zajmujecie się Państwo transportem sejfów?

Czy zajmujecie się Państwo transportem sejfów?

Przeprowadzka firmy, to praca o wiele trudniejsza niż przeprowadzka mieszkania czy domu. Pomijając fakt zwiększonego zakresu prac, przeprowadzki firm rządzą się innymi prawami niż przeprowadzki domów czy mieszkań. Wiemy o tym doskonale do przeprowadzek firm przywiązujemy sporą uwagę.

Sejf to coś, co występuje w bardzo wielu firmach i nie jest zaskoczeniem jego obecność. Oczywiście trzeba sobie powiedzieć wprost, że jest to zupełnie naturalne – na przeprowadzkę sejfów jesteśmy w pełni przygotowani, musimy jednak poinformować o jednym – jeśli sejf jest wmontowany w ścianę, nie ma możliwości wyjęcia go ze ściany, bez konieczności demontażu zgodnego z zasadami określonymi przez producenta sejfu. Gdyby było inaczej, sejf byłby bardziej narażony na to, że zostanie wyjęty ze ściany i ukradziony oczywiście z zawartością.

Przeprowadzka związana z przewiezieniem sejfu zawsze więc zaczyna się od jego demontażu – w celu zdemontowania sejfu, przede wszystkim trzeba posiadać wiedzę, o tym jak to zrobić, aby go nie uszkodzić. Specjaliści z naszej firmy znają sposób montażu i demontażu sejfów, aczkolwiek nie musi być tak, że wiedza dotyczy wszystkich sejfów znajdujących się na rynku – jest ich multum.

Sejfy transportujemy zgodnie z procedurami i z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Doskonale zdajemy sobie sprawę z jednego – sejfy są produktami bardzo wartościowymi i wbrew pozorom niezwykle łatwo doprowadzić do ich uszkodzenia, a naprawa wcale nie musi być tania.

Należy wspomnieć jeszcze o jednym – przeprowadzka związana z przewożeniem sejfów, nie musi podlegać oficjalnemu cennikowi naszej firmy. Jeśli będzie nietypowa, cena za usługę zostanie ustalona w drodze dialogu.

Zapraszamy do kontaktu i uściślenia usługi, jakiej Państwo oczekujecie. Jesteśmy pewni, że uda nam się jej sprostać.

Poradnik przeprowadzkowy
Przeprowadzka do miasta ze wsi. Jak do tego podejść?

Przeprowadzka ze wsi do miasta, to krok, który jest marzeniem bardzo wielu osób. Każdy, kto zna wieś, od tej złej strony, szybko będzie lgnąć do miasta, zdając sobie świetnie sprawę z tego, że i w mieście nie będzie idealnie, ale na pewno o wiele łatwiej. Decyzja o takiej przeprowadzce, to dobry pomysł, nie można jednak…