Strona główna > Blog > Czy zajmiecie się Państwo przeprowadzką dużej firmy handlowej?

Czy zajmiecie się Państwo przeprowadzką dużej firmy handlowej?

Przeprowadzka dużej firmy handlowej to temat, którego podejmujemy się coraz częściej. Wielu właścicieli firm doskonale rozumie jak bardzo istotna i opłacalna może być zmiana adresu firmy. Oczywiście nie zawsze to główny powód przeprowadzki – czasami powody są inne.

Zmiana miejsca prowadzenia działalności gospodarczej to temat rzeka. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo różni się od przeprowadzki domu czy też mieszkania i tak ją odbieramy, tak też wykonujemy. Wiemy, że istotne jest to, by przeprowadzkę wykonać szybko i niezwykle dokładnie. Przeprowadzka mieszkania czy domu to tylko szansa na lepsze życie w nowym miejscu, przeprowadzka firmy, to szansa na to, by działała lepiej, taniej i rozwijała się prężnie. To niezwykle istotne nie tylko dla właściciela firmy ale również dla wszystkich tych, którzy czerpią z niej pożytki, czyli również dla wszystkich pracowników firmy i ich rodzin.

Firma Fortis realizuje przeprowadzki dużych firm handlowych.

Przeprowadzka dużej firmy handlowej, to praca, której oczywiście nasza firma może się podjąć. Wiemy doskonale, ze jest to praca dość trudna – każdy element firmy musi być nie tylko przeniesiony w nowe miejsce, ale dostarczony tak, by firma mogła działać dalej, najlepiej bez przerw. Z tego miedzy innymi powodu przywiązujemy bardzo dużą uwagę do tego, by nic z przewożonych rzeczy nie uległo zniszczeniu ani zagubieniu. Ze zrozumiałych względów, w szczególności zwracamy uwagę na towar, ale również zwracamy uwagę na rzeczy, które z pozoru są mało istotne. Komputery i dokumentacja, bo o tych rzeczach mowa, to coś, co jest w życiu każdej firmy niezwykle istotne. Dokumentacja jest ważna z uwagi na możliwość i obowiązek rozliczania się z urzędami, a komputery z uwagi na zawarte w nich dane.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na podjęcie współpracy z naszą firmą, na początku oczywiście pracownicy firmy przeprowadzką wywiad, w celu uzyskania informacji na temat szczegółów przeprowadzki. W celu realizacji zlecenia potrzebujemy tylko dostępu do wszystkich niezbędnych do przewiezienia rzeczy.

Decydując się na przeprowadzkę z naszą firmą, możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie rzeczy zostaną odpowiednio zabezpieczone i przewiezione w nowe miejsce zgodnie z zasadami i życzeniami klienta. Zapraszamy!

Poradnik przeprowadzkowy
Wypadki przy przeprowadzkach. Jak ich uniknąć?

Przeprowadzka to czas wytężonej pracy spędzonej przy porządkowaniu, pakowaniu, przenoszeniu czy wożeniu. Pracy niewątpliwie miłej, ponieważ prowadzącej do pozytywnych efektów, jednak ryzykownej. Przeprowadzając się, należy wiedzieć, że przy pracy może dojść do wypadków. Wypadki przy przeprowadzkach zdarzają się dość rzadko i z reguły nie są bardzo groźne, trzeba jednak zwrócić uwagę na to, by ich…