Strona główna > Blog > Czy pracownicy firmy Fortis mogą zająć się demontażem maszyn?

Czy pracownicy firmy Fortis mogą zająć się demontażem maszyn?

Demontaż maszyn i urządzeń, to sytuacja z która spotykamy się wielokrotnie, praktycznie zawsze przy okazji wykonywania zleceń przeprowadzki firm. Jest to sytuacja jak najbardziej naturalna. Maszyny w firmie są po prostunarzędziami pracy i dużo dziwniejszą sytuacją jest fakt ich nie występowania.

Demontaż maszyn czy też urządzeń to usługa, która nasi pracownicy oczywiście mogą się zająć, warto jednak wspomnieć o jednym – pomimo profesjonalizmu naszych pracowników, sugerujemy w wielu sytuacjach zasięgniecie opinii producenta maszyny.

Jak wiadomo maszyny i urządzenia są różne. Jedne prostej konstrukcji i o prostym sposobie montażu, inne bardzo skomplikowane i montowane w sposób zgodny z zaleceniami producenta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z jednego – nieumiejętny demontaż może przyczynić się do usterki, a nawet zniszczenia maszyny, a pomimo naszej wiedzy na temat przeprowadzek firm nie mamy informacji o sposobie demontażu i montażu wszystkich maszyn i urządzeń występujących w danej firmie. Jak wiadomo firmy są różne, a maszyn w nich występujących są tysiące –nie możemy znać się na wszystkich. Nierzadko wystarcza instrukcja demontażu przygotowana przez firmę, niekiedy, w przypadku skomplikowanych maszyn i urządzeń, niezbędne jest by przy demontażu brał udział przedstawiciel producenta, który na miejscu wskaże najlepszy sposób demontażu, zabezpieczenia i przewiezienia danej maszyny na nowe miejsce.

Nadmienić należy, że oprócz demontażu zajmujemy się również transportem dowolnych maszyn i urządzeń. Nasz park samochodowy to szereg samochodów, spośród których można wybrać taki, jaki w danej sytuacji będzie najlepszy. Oczywiście wiemy o tym, że czasami występuje konieczność załadunku maszyn dźwigiem – również mamy takie możliwości.

Zapraszamy do kontaktu i uściślenia swojego zlecenia. Nie wiedząc jaka maszyna będzie do zdemontowania, nie możemy powiedzieć nic ponad to, co w poniższej odpowiedzi zostało zawarte. Przeprowadzka związana z demontażem maszyny jest możliwa, jednak jej zasady będziemy mogli przedstawić po poznaniu większej ilości szczegółów zlecenia.

Poradnik przeprowadzkowy
Ilość firm przeprowadzkowych nie zawsze przekłada się na ich jakość

Rynek firm zajmujących się wykonywaniem przeprowadzek na zlecenie, jest naprawdę duży. Wie o tym doskonale każdy, kto takiej firmy szukał. Można ich spotkać setki – ogłoszenia o firmach spotyka się w gazetach, w siei Internet w winnych miejscach. Niestety. Ilość firm przeprowadzkowych jest spora, lecz tych, które warto wybrać jest niewiele. Ilość firm przeprowadzkowych niestety nie przedkłada…