Strona główna > Blog > Czy pracownicy firmy Fortis mogą zająć się demontażem maszyn?

Czy pracownicy firmy Fortis mogą zająć się demontażem maszyn?

Demontaż maszyn i urządzeń, to sytuacja z która spotykamy się wielokrotnie, praktycznie zawsze przy okazji wykonywania zleceń przeprowadzki firm. Jest to sytuacja jak najbardziej naturalna. Maszyny w firmie są po prostunarzędziami pracy i dużo dziwniejszą sytuacją jest fakt ich nie występowania.

Demontaż maszyn czy też urządzeń to usługa, która nasi pracownicy oczywiście mogą się zająć, warto jednak wspomnieć o jednym – pomimo profesjonalizmu naszych pracowników, sugerujemy w wielu sytuacjach zasięgniecie opinii producenta maszyny.

Jak wiadomo maszyny i urządzenia są różne. Jedne prostej konstrukcji i o prostym sposobie montażu, inne bardzo skomplikowane i montowane w sposób zgodny z zaleceniami producenta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z jednego – nieumiejętny demontaż może przyczynić się do usterki, a nawet zniszczenia maszyny, a pomimo naszej wiedzy na temat przeprowadzek firm nie mamy informacji o sposobie demontażu i montażu wszystkich maszyn i urządzeń występujących w danej firmie. Jak wiadomo firmy są różne, a maszyn w nich występujących są tysiące –nie możemy znać się na wszystkich. Nierzadko wystarcza instrukcja demontażu przygotowana przez firmę, niekiedy, w przypadku skomplikowanych maszyn i urządzeń, niezbędne jest by przy demontażu brał udział przedstawiciel producenta, który na miejscu wskaże najlepszy sposób demontażu, zabezpieczenia i przewiezienia danej maszyny na nowe miejsce.

Nadmienić należy, że oprócz demontażu zajmujemy się również transportem dowolnych maszyn i urządzeń. Nasz park samochodowy to szereg samochodów, spośród których można wybrać taki, jaki w danej sytuacji będzie najlepszy. Oczywiście wiemy o tym, że czasami występuje konieczność załadunku maszyn dźwigiem – również mamy takie możliwości.

Zapraszamy do kontaktu i uściślenia swojego zlecenia. Nie wiedząc jaka maszyna będzie do zdemontowania, nie możemy powiedzieć nic ponad to, co w poniższej odpowiedzi zostało zawarte. Przeprowadzka związana z demontażem maszyny jest możliwa, jednak jej zasady będziemy mogli przedstawić po poznaniu większej ilości szczegółów zlecenia.

Poradnik przeprowadzkowy
Jak uniknąć bałaganu przy przeprowadzce?

Przeprowadzka zawsze wiąże się z koniecznością opróżnienia swojego byłego mieszkania czy domu iprzeniesienia wszystkich rzeczy do nowego miejsca zamieszkania. Nierzadko wiąże się to ze sporym chaosem, w przypadku wielu osób, chaos przy przeprowadzce to zbyt mało powiedziane. Powstaje bałagan, który nawet w takich okolicznościach nie powinien powstawać. Jak sobie poradzić z bałaganem przy przeprowadzce? Bałagan…