Strona główna > Blog > Czy moja pomoc przy przeprowadzce obniży jej koszty?

Czy moja pomoc przy przeprowadzce obniży jej koszty?

Zlecenie przeprowadzki firmie przeprowadzkowej, zawsze jest związane z koniecznością wyboru prac, które pracownicy firmy mają wykonać. Taka decyzja zapada przy podpisywaniu umowy przeprowadzkowej i określaniu zasad przeprowadzki. Z naszej strony możemy zapienić o jednym – zakres prac zależny jest od klienta, ma więc on największy wpływ na cenę przeprowadzki, co nie oznacza oczywiście, że jako osoby doświadczone w tej branży, możemy podpowiedzieć niejedno rozwiązanie – zawsze jednak jest to nasza sugestia, nic więcej. Decyzja zawsze należy do klienta.

Patrząc na temat od strony naszej firmy – koszt przeprowadzki zależny jest od zakresu prac, które mamy wykonać. Stawki za określone prace są jasno zapisane w cenniku, którym się posługujemy, suma kosztów za przeprowadzkę jest więc zależna od tego jakie prace będą wykonane. Stąd tylko krok do oszczędności – a to jest dla każdej osoby bardzo istotne.

Klient może przy przeprowadzce wiele prac wykonać samodzielnie. Może spakować rzeczy do kartonów przeprowadzkowych, rozebrać niektóre meble, zdemontować urządzenia, zdjąć obrazy ze ściany, zwinąć dywany, jednym słowem zrobić bardzo wiele by przeprowadzka w wykonaniu naszej firmy trwała krócej i była tańsza.

Nasza firma uwzględnia również pomoc klienta przy wykoszeniu i wnoszeniu rzeczy do domu czy tez mieszkania. Oczywiście tutaj przede wszystkim oszczędza się na czasie, a więc stawka godzinowa jest odpowiednio mniejsza.

Bez wątpienia samodzielna praca pozwoli oszczędzić na przeprowadzce. W sytuacji, gdy klient postanawia wiele rzeczy zrobić sam, nasza firma może co najwyżej wycenić swoją pracę. Im będzie jej mniej, tym stawka za przeprowadzkę będzie niższa. Proszę więc przeanalizować, jaki zakres prac jest możliwy do wykonania przez Państwa – jesteśmy przekonani, że dzięki temu możecie Państwo bardzo dużo zaoszczędzić.

Poradnik przeprowadzkowy
Pakowanie podczas przeprowadzki – jak to zrobić?

Bez wątpienia pakowanie przedmiotów podczas przeprowadzki, to czynność która niektórym może spędzić sen z powiek. Dzieje się tak ponieważ zazwyczaj mamy ogromną ilość przedmiotów do spakowania i bardzo mało czasu. Co więcej często gubimy się w procesie pakowania już na początku, nie wiedząc od czego zacząć. Warto więc zapoznać się z kilkoma wskazówkami opatentowanymi przez…